Phone: +380667721002
Address: м. Київ, вулиця Пушкінська, 7
Cart is empty
In cart products: 0
Home > Feedbacks

Feedbacks

Тетяна 10/8/2015 3:16 PM
Дякуємо магазину "Моя книжкова полиця" за чудові книжечки! Завдяки Вам книжкова поличка нашого синочка постійно поповнюється добрими, яскравими та цікавими виданнями!Вчора отримали посилочку і синочок цілий вечір розглядав малюнки у книжечці Річарда Скаррі "Автівки, вантажівки та все що рухається", а розповідь "Мамина любов" слухав зачаровано, настільки вона тепла та ніжна! Дякуємо!Будемо замовляти ще!
Костянтин 10/13/2015 10:38 AM
Щира подяка від усієї нашої сім'ї! Відправляли нам посилку та випадково забули покласти одну книжечку - так ось, потім отримали "загублену" книжечку та ще й додатково одну безкоштовно! Це було приємним сюрпризом! Дякуємо! Успіхів вам!
Інна 11/19/2015 10:24 AM
Доброго дня! Дуже приємно, що з’явилась така інтернет крамниця української літератури. Ви пропонуєте і книжки для дітей, і сучасні цікаві. Дозвольте написати побажання. Залучайте українську класику з окремим рядком на сайті. Я прочитала І.Нечуя-Левицького оповідання в електронному варіанті «Бруховецький та Тетеря» і захотіла мати в друкованому вигляді. Знайшла ваш сайт, і вибачте, була неприємно здивована, що не тільки не побачила І. Н.-Л. , але взагалі нашої класичної літератури. Думаю, треба виправити. Всього найкращого!
Анна 12/7/2015 10:51 AM
Очень понравился магазинчик, помогли подобрать нужные книги, удачное место расположение.
Ольга 1/17/2016 10:53 AM
Поки що найкращий книжковий магазинчик! Дуже дякуємо! Маємо маленьке побажання зробити у власному кабінеті щось типу "замовлю пізніше" щоб воно було перед очима)
Оксана 2/9/2016 6:36 PM
Чудова крамниця. Але в описах до книжок додайте також ім'я ілюстратора - це вияв поваги до роботи художника. Та й для покупця може бути важливо.
Сергій 4/29/2016 4:48 PM
Це добре що з'явився такий магазин. Але було б добре викладати по 10-20 сторінок кожної книги, щоб можно було точніше зрузуміти про книгу. Впринципі це не новинка в такому підході. Гарних клієнтів вам!
Лідія 6/25/2016 5:50 PM
Чудовий асортимет та книги, ціни радують. Дякую за яскраві книжечки для донечки! Процвітання та успіхів!
Юлія 7/8/2016 7:19 PM
Дуже сподобався магазин! Я ще ніколи не була в магазині такого формату. Це книгарня-кафе! як на мене, то дуже зручно розглядати цікаві книжечки посьорбуючи смачнюче какао або лимонад :). А вони там справді смачні ( сьогодні з сином перевірили :))) ). Велика подяка всім працівника! До вас надзвичайно приємно заходити! Продовжуйте в такому ж дусі!
Максим і Ко 10/2/2016 6:32 PM
потрапили випадково і повертаємося ще і ще. Чудове місце для дорослих, малечі, на ранок, на вечір) Кирило, Тая, Марина - створюють атмосферу затишку та приязні. супер!
Олександр 10/26/2016 5:07 PM
Дуже вдячний Вам за те що Ви є! Так важливо, щоб навколо були такі щирі люди. Ваша діяльність надихає і не дає знижувати темп. Товари Вашого виробництва особливо казкові. Продовжуйте в тому ж дусі! Дякую за все!
Вікторія 1/3/2017 12:31 PM
Дякуюємо магазину і всім його чарівним працівникам за неперевершений асортимент книг, який постійно поповнюється! За Вашу ввічливість, увагу і щирість, затишок і радість! Ви творите добро і пишете власну казкову історію! Продовжуйте в тому ж дусі! Успіху!
Ігор Ярко 2/14/2017 11:00 AM
Ми з дружиною дуже любимо ваш магазин! досить цікавий формат - можна і кави випити і книжку почитати, а потім і придбати її! У вас чудова атмосфера - заходиш якось так світло, приємно! І не можу не відмітити - у вас дуже хороші працівники! Вони не набридливі, відчуваєш себе вільно. а коли потрібна допомога, вони з радістю допоможуть - дуже приязні і добрі, щирі і усміхнені! Дякую вам за те що ви є і робите професійно, якісно свою справу! До вас хочеться приходити і рекомендувати своїм друзям та рідним! + у вас хороші доступні ціни на книги!
Leave your feedback