50 кроків до роботи. Путівник для тих, хто хоче працевлаштуватися. Станіслава Стефановська

В наявності
357 грн
Кількість:
5
1
 • Виробник:Адеф
 • Рік видання: 2020
 • Кількість сторінок: 115
 • Формат: 210х150 мм
 • Обкладинка: Тверда
Опис:

Тема професійної реалізації людини в соціумі завжди була і залишається актуальною. Змінюються епохи, культури, професії, але бажання людини відбутися в трудовій сфері, стати майстром своєї справи і здобути визнання - практично незмінне. Досвід перебування в професійних просторах дає можливість для розвитку і самореалізації потенціалу людини.

У даній книзі-путівнику описані 50 кроків, які планомірно готують людину до досягнення її мети - працевлаштування. Читач разом з автором буде задаватися питаннями, шукати відповіді на них та формувати власне, більш цілісне уявлення, про себе як про професіонала. Що, разом з правильним позиціонуванням і підготовленістю, і є запорукою успішного працевлаштування.

Книга призначена для широкого кола читачів, які хочуть створити або оновити своє резюме, знайти роботу для душі та з задоволенням пройти випробувальний термін, по-справжньому ставши частиною нової компанії.

50 кроків до роботи – це 50 ваших особистих дій, зусиль, осмислень, які повинні привести вас до працевлаштування. Ця книга – лише путівник. Надійний і перевірений багатьма, хто дістався до обраного ними пункту призначення.

 

Про КНИГУ

Книга «50 кроків до роботи. Путівник для тих, хто хоче працевлаштуватися» – детально прописаний «Навігатор» для тих, хто замислився про зміну роботи. Книга складається з трьох розділів:

 • як написати резюме,
 • як знайти роботу,
 • як пройти випробувальний термін,

які складаються в 50 послідовних кроків, які необхідно пройти кандидату, який прагне до якісних і усвідомлених професійних змін в житті.

 

ІДЕЯ КНИГИ

Крок за кроком, методично виконуючи відповідні задачі дії, доклавши певних зусиль, можливо, здійснюючи нові для себе дії, у кандитата є шанс отримати те, чого він ніколи не мав. Але дуже хотів. Мистецтво невеликих звершень – те, що змінює наше життя на краще, роблячи його більш гармонійним, наповненим, осмисленим і щасливим.

50 кроків назустріч роботодавцю необхідно зробити людині, яка хоче професійно розвиватися і реалізовувати свій потенціал в сприятливих умовах.

50 кроків назустріч, в свою чергу, робить і роботодавець, щоб зустрітися з тим самим ідеальним кандидатом.

100% збіг можливий тільки в тому випадку, якщо кожна зі сторін зробила свої кроки назустріч один одному. Тоді у них є шанс зустрітися і почати свою спільну пригоду по хвилях бізнесу.

 

ДЛЯ КОГО

Для тих фахівців, хто цінує свій час, прагне до професіоналізму, готовий до активних дій і вміє щиро тріумфувати свої перемоги. Адже прикольна нова робота, яка буде надихати і сприяти розвитку – і є та сама перемога, яку отримає кандидат, зробивши свої 50 кроків до роботи.

 Відгуки (1):
 • Алиса
  12 листопада 2020, 23:57

  Мне очень понравилась книга! Спасибо автору. Доступно, понятно, легко описано все важное, что нужно сделать для трудоустройства. Очень вдохновляет и убирает сомнения и страх. Спасибо!

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: