8 дитячих книжок про екологію та довкілля, які має прочитати кожен дорослий

Спостерігаючи за світом тепер, ми все більше задумуємось про наше довкілля. Мабуть, ще більше, ніж до карантину. Проте в інформації на тему екології стало так багато, що в ній дуже легко загубитись.
Як розібратись що до чого у сучасних екологічних проблемах? А як це ще й пояснити дітям?

Моя книжкова полиця разом з екоменторкою Ксенією зібрала для вас 8 дійсно цікавих дитячих книжечок на екологічну тематику, які має прочитати кожен дорослий.

 


«Планета Земля» Рут Сімонс

 

Щоб жити на планеті Земля і менше їй шкодити, потрібно знати як все влаштовано. Ця книжечка допоможе зрозуміти нашу планету більше. Вона оживає в руках і задовольнить цікавість найвибагливіших читачів.

«Привіт, землянине!» Марк тер Горст

Ще одна книга, яка допоможе пізнати й полюбити нашу прекрасну планету. Ви дізнаєтесь про будову Землі, про її мешканців і про всі процеси, які відбувались впродовж всього життя планети і які можливо відбудуться зовсім скоро.

«Справжні монстри — загроза для планети» Марі Ґ. Роде

Монстри справді існують. Але живуть вони не під ліжком. Вони вільно розгулюють планетою. Ця книжка — справжня енциклопедія про унікальних монстрів, які нищать Землю. А ще вона допоможе зрозуміти, як кожен з нас може стати Супергероєм та врятувати планету.

«Як допомогти їжачкові та захистити полярного ведмедя» Джес Френч

У книжці кожен дізнається про місця життя тваринок. А також про прості та корисні лайфхаки, які допоможуть піклуватись про цей світ і його мешканців.

«Книжка про сміття» Галина Ткачук

Розповідає про те, що оточує нас завжди. Ви дізнаєтесь про сміття більше. Зокрема, чому воно загрожує планеті. А користуючись порадами з книжечки, ви дуже просто зменшите кількість відходів у своєму житті. Ще й для справжніх дослідників і дослідниць є особливі сторінки, які можна заповнити своїми спостереженнями.

«Сміттєва революція. Порушуючи круговерть марнотратства» Еріка Файві

Книга розглядає весь життєвий цикл речей, які ми використовуємо, збираємо, переробляємо і навіть перетворюємо на нові матеріали. А також вона допоможе знайти розв'язання проблеми з відходами вдома, в школі, в офісі та навіть у космосі.

«Ася і пластиковий світ» Ася Міцкевич

Книжка про звичні для нас предмети, якими ми користуємось щодня, але не знаємо, яку шкоду вони несуть, і про екологічні альтернативні, які зможуть їх замінити.

«Чому ми любимо (і не любимо) пластик» Юн-Джу Кім

У книжці ви дізнаєтесь, як виробляється пластик, навіщо він потрібен і як зробити так, щоб він не шкодив, а допомагав. Адже пластик не завжди поганий, просто треба знати, як з ним поводитись.

Iнші статті: