Маленькі дослідники. Моє дивовижне тіло

Код товару:
978-966-97610-5-7
В наявності
290 грн
Кількість:
1
Опис:

Це перша книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Світ Тварин», «Транспорт» та «Космічний Світ»

Видавництво #книголав представляє читачам «Маленьких Дослідників» – інтерактивну публіцистичну серію для маленьких допитливих всезнайок. У книжці – більше 60-ти «віконець-відгорталок». Зазираючи під них, дітлахи дізнаються багато нового про людський організм і зрозуміють, як влаштований той чи інший орган нашого тіла.

«Формат книги передбачає активне включення дитини в сенс слів і розуміння як результат, –розповідає співзасновниця #книголав Світлана Павелецька. – Відкриваєш «віконце» на голові намальованої людини і бачиш, що там мозок, поруч є додаткова інформація, відкриваєш «віконце» на животику – і можеш зрозуміти, як працює кишечник».

Книжка «Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло» відповість на безліч дитячих запитань про людський організм. Як працює наш мозок? Що відбувається з їжею після того, як вона потрапляє до рота? Як швидко ростуть наші нігті й волосся? Навіщо ми сміємося або плачемо? Чому ми хворіємо і як наше тіло бореться із вірусами?

Ця книжка в простій і доступній формі введе нові, важливі поняття в словниковий запас ваших діток. 


Супутні товари:

Відгуки (1):
  • Olena Kareta
    14 листопада 2020, 13:17

    Гарна книжка, перевірена не на одній дитині. Декілька разів купували на подарунок. В книжці є віконечка, які відкриваються і так додаткова інформація і зображення, зо відбувається в середині. Вони як сюрпризи, зацікавлюють діток з рочків 2.5. Але і в 7 років цікавість не зникає. Час від часу до неї повертаємся, тепер вже самостійно читаючи слова і короткі речення.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: