Аргонавти. Трилогія про Марійку і Костика

Код товару:
9786177973293
В наявності
150 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Наш Формат
  • Код товару:9786177973293
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 224
  • Формат: 130х200 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:
рилогію про кохання Марійки і Костика полюбило безліч школярів — причім не лише дівчаток. Наповнена психологічними тонкощами й деталями, вона передає зародження, розвиток і зміцнення юного кохання хлопця та дівчини. Марійка і Костик проходять разом через різні випробування: заздрощі однолітків, лікарню, власні хитання почуттів. Окрім захопливого психологічного сюжету, трилогію Степана Процюка можна сприймати як художній підручник зі зміцнення і гарту почуттів юних закоханих..

Для кого книжка Аргонавти. Трилогія про Марійку і Костика

Для підлітків і підліток, які переживають природний інтерес до протилежної статі й пов’язану з цим бурю емоцій – тож, природно, в героях книжки, їхніх думках, мріях і вчинках шукають відповіді на власні численні запитання, проблеми, комплекси, мрії та сподівання. А також для їхніх батьків, які, познайомившись із переживаннями героїв книжки, зможуть краще зрозуміти емоції власних дітей.
Чи варто купувати цю книгу?

Трилогія Степана Процюка «Марійка і Костик» – унікальний у сучасній українській літературі для підлітків твір, у якому не лише тонко, детально, захопливо, психологічно аргументовано прописано зародження, становлення і зміцнення першого кохання, а й зроблено це на виразному історичному тлі України кінця ХХ – початку ХХI століття. Повість «Аргонавти» вивчається у шкільній програмі в 7 класі.
Про автора

Степан Процюк– прозаїк і есеїст із реноме «душезнавця», один із найконтроверсійніших сучасних українських письменників. Починав як один із чільних поетів-дев’ятдесятників, член літгурту «Нова деґенерація», відтак зажив слави психоаналітичними романами («Інфекція», «Травам не можна помирати», «Пільці поміж піском», «Руйнування ляльки» та ін.) і збірками есеїв («Аналіз крові», «Відкинуті і воскреслі» та ін.). Також є автором кількох циклів повістей для підлітків, найпопулярніша з яких – трилогія про перше кохання «Марійка і Костик». Лавреат численних літературних премій та відзнак, «Золотий письменник України». Веде ютуб-канал «Письменник про письменників». Член Українського ПЕН. Мешкає в Івано-Франківську


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.