Код товару:
2362
В наявності
170 грн
Кількість:
1
Опис:

Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 88

Формат: 205х240 мм

Рік видання: 2019

 

«Друзі пізнаються в біді» — цей крилатий вислів належить «батькові байки» Езопу.

2600 років тому раб Езоп створив понад 400 байок. Увесь цей час їх переказували з уст в уста, і в такий спосіб до нас дійшло близько 100 творів. Найновіший переказ байок Езопа для цієї книжки зробив справжнісінький казкар, «український соловейко» Олександр Виженко. Він переказав 35 байок!

На творах Езопа вчилися діти за часів Арістофана в Афінах. Відтоді багато змінилося, та людські вади лишилися тими самими. Сила байок Езопа не в повчальних висновках, а в «езоповій мові», алегоричних образах тварин: Вовк втілює жорстокість, Лисиця — хитрість, Орел — шляхетність тощо. Саме в такому вигляді ідея стає зрозумілою дитині.Відгуки (1):
  • Ольга
    18 серпня 2020, 10:49

    Давно хотіла познайомити дітей з вічною класикою – байками Езопа. Шукала якісне, естетичне видання і знайшла книгу від видавництва «Час Майстрів». І поліграфічна якість, і чарівні ілюстрації від Катерини Рейди приємно вразили.

    Усі байки лаконічні, повчальні і зрозумілі для віку читачів. Алегорії, життєві цінності, порівняння пояснюють малечі моральні питання, які так часто виникають перед дорослими. Варто згадати і про вдалий переказ Олександра Виженка. Рядки часто римуються і допомагають краще збагнути прочитане.

    Рекомендую «Байки Езопа» як чудове поповнення домашньої бібліотеки і красивий корисний подарунок.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: