Мозок. Те, про що тобі не розкажуть дорослі

Код товару:
2314
В наявності
360 грн
Кількість:
2
Опис:

 

Продовження серії "Економіка" та "Політика"! 

Про мозок важко розповідати, бо він дуже складний. Окрім того, щоб зрозуміти, як працює мозок, мусимо скористатися... мозком. Тобто мозок повинен зрозуміти сам себе. Мозок - це твій персональний суперкомп’ютер, найдосконаліша модель, яка не припиняє розвиватися. Погодься, що тобі знадобиться інструкція з використання цієї дивомашини, аби не мозок керував тобою, а тим ним. Отже, цю книгу ти сміливо можеш вважати найцікавішим та найдотепнішим довідником з мозковедення. Читай уважно та поступово, аби твій мозок був готовий увібрати в себе силу силенну важливої інформації.

Для якого віку: 9+


Супутні товари:

Відгуки (2):
 • Ольга
  17 серпня 2020, 17:47

  Як працює мозок? Часом дорослі не зовсім розуміють, що ними керує у певний момент, що спонукає приймати рішення. А як пояснити всі ці складні механізми дитині в період «чому-чому-чому»? Дякую видавництву за ще одну новинку для домашньої бібліотеки.

  Цікаво, дотепно, зрозуміло про складні речі. Сподобалося порівняння мозку з комп’ютером. Дитина в захваті від нових знань та веселих історій, а приклади з життя ще й спрощують розуміння усіх процесів. Рекомендую і дорослим звернути увагу на цю книгу. Після прочитання усвідомила, як багато ще не знаю.

 • Лара
  27 січня 2021, 22:32

  Дуже рекомендую цю книжку, мої сини у захваті!

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: