Політика. Те, про що тобі не розкажуть дорослі

Код товару:
2169
Немає в наявності
360 грн
Кількість:
1
Опис:

 

Для якого віку: від 8+

   Може влаштуємо революцію? Маленьку? Ну ні, то ні! Але ж правда цікаво, як це працює? Вам від 9 до 113 років – тоді для вас нема складних тем!

   Отже: політика! Навіщо ця справа дітям, адже стереотип, який засів у нашому мозку вбачає у ній лише брудну справу, яку подекуди вершать наші управлінці. Проте, ця книга має бути прочитана кожним маленьким громадянином, розвіяти міфи та увести у таємничий світ політики.

    В цій книзі ви не знайдете сухих нецікавостей про політику. Завдяки свіжим, живим прикладам, гумору, сміливим яскравим ілюстраціям автор пояснює суть політики та відображає механізми, які керують політикою.

 

    Питання, які ставлятся дуже часто, а у книзі відшукаєте віповіді:

 • Чи влада тільки державна? Вона є кругом, навіть, коли батьки збирають до школи зранку своїх дітей!
 • Чи є демократія найкращим способом управління?
 • Для чого потрібна держава?
 • Звідки держава отримує гроші?
 • Що захищає Конституція і чому вона настільки важлива?
 • Хочете влаштувати демонстрацію? Можна організувати.

     Ця книжка – про владу. Про те, звідки вона взялася, навіщо існує, як працює, чому її скрізь так багато. А ще – як від неї захиститися, коли вона аж надто розперізується. Для країни працюють політики, які мають дбати про те, щоб влада якнайкраще слугувала своїм громадянам. Наприклад, Вам. Або мені. І всім іншим людям, з яких складається країна, і для яких вона є спільним домом.

     Але чи на цьому усе? Демократична держава також потребує допомоги своїх громадян, тому що політики не можуть розібратися з усім одні. Суспільство має робити все необхідне. Відвідування виборів не вистачає. Громадяни можуть підтримувати державу, створюючи асоціації або фонди, займатися охороною демократії, реформуванням шкіл, охороною природи, доглядом за тваринами, підтримкою бідних та виконанням багатьох інших обов'язків.

    Чи ви й досі думаєте: нащо ця політика здалася моїй дитині? Віримо, що ні!Відгуки (1):
 • Анна
  17 серпня 2020, 14:36

  Цю книжку точно полюбить вся родина, бо навіть дорослі не знають стільки цікавого про політику. Сподобалось, що у книжці багато прикладів з життя. Тепер ми вже не сперечаємось з дітлахами, чому потрібно виносити сміття або йти рано до ліжка. Класно розміщений матеріал. Хочеться читати далі и далі. А ще вдалі жарти і цікаві факти. Я й сама після читання подивилась на політику по-іншому. Дітлахи в захваті!

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: