Чому матуся хоче напитися

Код товару:
978-617-577-287-4
В наявності
290 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Моноліт-Bizz
  • Код товару:978-617-577-287-4
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 352
  • Формат: 164 х 235 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Перша книжка із серії «Щоденник виснаженої мами» британської авторки Джилл Сімс стала справжнім бестселером і здобула любов читачів не лише у Великій Британії. 

Чому матуся хоче напитися? Тому що кожного дня на неї чекає нове випробування: двоє чудових дітлахів часом перетворюються на чортяк, затишний будинок — на вирву від бомби, коханий чоловік за будь-якої нагоди тікає з хати… додайте до цього пришелепкуватих родичів і кодло ідеальних мамць зі школи — як тут не з’їхати з глузду? Незламна матуся з неперевершеним почуттям гумору іноді укріплює бойовий дух міцним слівцем і не менш міцними напоями. не закликаємо брати її за приклад, але читати обов’язково, адже сміятися корисно для здоров’я!

 

Книжки Джилл Сімс, що увійшли в серію «Щоденник виснаженої мами»: «Чому матуся хоче напитися», «Чому матуся часто матіркує» та «Чому матусю все дістало» —  бестселери Sunday Times, а видання, що зараз перед вами, до того ж здобуло премію British Book Awards у номінації «Книжковий дебют року» (2017).

Книжка видана за часткової інституційної підтримки у формі гранта від Державної установи «Український інститут книги».


Супутні товари:

Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.