Чотири стіни та дах: складна природа простої професії

Немає в наявності
400 грн
Кількість:
0
  • Рік видання: 2019
  • Кількість сторінок: 448
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

«Чотири стіни та дах» — бестселер Рейніра де Граафа, архітектора, партнера в архітектурному бюро OMA та директора АМО, аналітичного центру офісу, автора абагатьох відомих на весь світ архітектурних проєктів та переможця численних міжнародних конкурсів.

У книзі автор розмірковує над історією та природою професії архітектора, розглядаючи зовнішні й індивідуальні фактори, які на неї впливають, та врешті-решт доходить до висновку, що за постійними світовими революціями незмінною залишається основа архітектури — чотири стіни і дах над головою. Рейнір де Грааф малює чесну картину того, що сьогодні означає бути архітектором, розповідаючи цікаві історії зі своєї практики та буденної роботи відомого офісу. Книга складається з яскравих безкомпромісних розповідей, написаних з гумором, які водночас вражають своєю глибиною та спонукають до роздумів.

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям в галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто якось пов'язаний або цікавиться сферою архітектури.

Книга видана за підтримки спільноти доброчинців та SAGA Development.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: