PRObusiness : Це ж клієнт, дурнику

Код товару:
978-617-09-5038-3
В наявності
280 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Фабула
  • Код товару:978-617-09-5038-3
  • Автор:Майкл Аун
  • Рік видання: 2019
  • Кількість сторінок: 240
  • Формат: 165х235 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Якщо спробувати висловити провідну думку цієї книжки, вона буде такою: «Клієнт завжди має рацію». Його Величність Клієнт для Майкла Ауна понад усе. Як зробити, щоб клієнт був задоволений, як зрозуміти, що може викликати його обурення, чому клієнти стають колишніми і як цього уникнути? Але цікавою книжка буде не лише агентам з продажів. Усі ми в різні моменти або постачальники й продавці, або споживачі й клієнти. Отже, аби краще порозумітися між собою, всі ми мусимо знати, яке обслуговування є якісним, яке — прийнятним лише за відсутності альтернативи, а яке за будь-яких обставин має бути відкинуте.

90% невдоволених клієнтів підуть до конкурентів, якщо їм щось не сподобається у вас і ніколи не скажуть, що саме! Проте, 95% знову стануть лояльними клієнтами, якщо їхні потреби та проблеми будуть вирішені та усунені Вами.
Тому спікер і продавець Майкл Аун закликає бізнесменів зосередитися на тому, що зручно для клієнтів, а не на тому, що зручно Вам!
“Це ж клієнт, дурнику!” – це довідник по зростанню будь-якого бізнесу, який залучає нових клієнтів, і, що важливіше, зберігає тих, хто з задоволенням повертається до вас знову. Ця книжка пояснює загальні міфи про продаж і задоволеність клієнтів, починаючи з того, що більшість підприємств вважають, що вони орієнтовані на клієнтів, але насправді не є такими!
Ця книга надасть вам перевірені кроки, які допоможуть дійсно поставити клієнта в центр процесу.
Розкриє принцип того, що хороші продажі є, в першу чергу, гарним сервісом.
Автор отримав нагороду «Світового чемпіонату публічних виступів – Toastmasters”.
Після впровадження принципів Майка Ауна, ваші клієнти будуть любити вас, і вам сподобається ефект від продажу!


Супутні товари:

Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.