Дерев'яна іграшка Viga Toys Йо-йо

Новинка
  • Фото 6
  • Фото 7
  • Фото 8
  • Фото 9
В наявності
120 грн
Кількість:
0
Опис:

Дерев'яна іграшка Viga Toys Йо-йо складається з двох однакових дисків, скріплених віссю, на яку надітий шнурок. Працює за принципом маятника і гіроскопа. Дерев'яна розвивальна іграшка йо-йо сподобається дітям від 3 років.
У йо-йо закладено безліч варіантів гри. Найпоширеніший: закріпіть мотузку на вказівному або середньому пальці та з силою викидайте іграшку в бік або донизу. Коли шнурок розмотається, потягніть йо-йо вгору. Мотузка одразу почне намотуватися назад, іграшка повернеться в руку гравця. Продовжуйте кидати і ловити іграшку, щоб закріпити основний рух. Далі можна освоювати більш складні трюки з йо-йо.
Ця мініатюрна розвивальна іграшка не лише покращує зорово-моторну координацію, зміцнює м'язи рук, але і переключає увагу, заспокоює, розвиває спритність і швидкість реакції. Плюс до всього, ця цікава гра захоплює і затягує, що дозволяє батькам зайняти дитину на тривалий час.
Розміри йо-йо: 5,8 х 3,7 см. Вага 50 г. На кінці шнурка є петля, за допомогою якої іграшка кріпиться до руки. Йо-йо прикрашено яскравим малюнком із веселою твариною.
Дерев'яна іграшка Viga Toys Йо-йо виготовлена з екологічно чистого матеріалу, вкрита нешкідливими фарбами. Вона відповідає вимогам щодо безпеки та якості, зокрема стандартам дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Розмір упаковки (12 шт.) із закритою кришкою: 27,5 x 21,5 x 4,5 см, з відкритою кришкою: 27,5 x 21,5 x 18,5 см.


Супутні товари:

Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.