Код товару:
9786176797746
В наявності
220 грн
Кількість:
5
1
 • Виробник:ВСЛ
 • Код товару:9786176797746
 • Рік видання: 2020
 • Кількість сторінок: 464
 • Формат: 145х200 мм
 • Обкладинка: Тверда
Опис:
«Моцарт 2.0.» — нова історія від Доржа Бату, автора українських бестселерів «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона».
 
Уявіть собі — Моцарт у сучасному Нью-Йорку! Так-так, той самий, Вольфганг Амадеус. У сучасному місті його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички й манери людей. Навіть вбиральні тут такі пахучі і красиві, наче у цісарському палаці. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорда… Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, але дещо залишається незмінним — музика і Моцарт нероздільні. У цій книжці переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участі нової подруги композитора офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя. А завдяки дотепним ілюстраціям від Юлії Самелюк і QR-кодам із відеороликами, що розкривають секретики створення книжки, читачі поринуть в особливу атмосферу цієї історії.


Відгуки (1):
 • Дар‘я
  04 грудня 2020, 01:06

  Якщо вас лякає обсяг цієї книги: не бійтеся. Вона легка, напрочуд швидко читається, проілюстрована і доповнена QR кодами (обов‘язково ними скористайтеся).
  Досить цікава і смілива фантазія на тему «А що б було, якби Моцарт не помер, а перемістився у сучасний світ?»
  Незважаючи на таку здавалось жартівливу тему, у книгу вкладено багато роботи: автор вивчав життя Моцарта, специфіку музичних інструментів того часу, одягу, тощо. Книга вражає увагою до деталей.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: