Дуся і поросятко Гав. Перший день у садочку

Код товару:
978-966-2647-66-2
В наявності
130 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Урбіно
  • Код товару:978-966-2647-66-2
  • Рік видання: 2020
  • Кількість сторінок: 32
  • Формат: 220х220 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Магдалена-Феліція, яку всі звуть Дусею, зовсім не впевнена, що хоче йти до садочка! А позаяк усім відомо, що сміливості додають мʼякі забавки, то мама шиє для донечки гарненького затишного друга. Свинку в штанцях у квіточку! Спершу Дуся дуже здивована, адже вона чітко (ну, може, трішечки позіха-а-а-аючи) казала, що хоче песятко! Не поросятко! Та щойно Поросятко Гав зʼявилося на світі, – відразу стало зрозуміло: вони з Дусею будуть нерозлучними!

У садочку Дуся знайомиться з Монікою, яка кусається, Йоасею, котра боїться забруднити платтячко й Томеком, який замість іграшки приніс… чайник! Та чайник чудово підійде, щоб влаштувати хатку для Поросятка Гава, а наш плюшевий герой зазнає там неймовірних пригод…

Гарненько поміркувавши, Дуся вирішує, що, мабуть, піде до того садочка ЩЕ РАЗ…

«Дуся і Поросятко Гав» – це серія книжок про дівчинку, яка пізнає світ разом з мамою, татом і плюшевим поросятком. Поросятко Гав допомагає Дусі в складних ситуаціях, а крім того, має власні таємниці!

 

5 причин купити цю книжку:

1. Чудово ілюстрована історія про те, як перестати боятися чогось нового, наприклад, відвідин детячого садка.

2. Книжка стане підтримкою на натхненням для дитини, які незабаром доведеться ввійти в нове середовище (дитячий садок, гурти чи інші додаткові заняття).

3. Нові пригоди відбуваються не лише з головною героїнею - дівчинкою Дусею, а й із її другом - улюбленою іграшкою Поростяком Гав. Вони обоє потрапляють у новий для себе світ (у книжці є дві історії і два погляди на ситуацію).

4. Приємні малюнки, зрозумілі для дитини герої.

5. Чудово підходить для читання вголос.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: