Джо Диспенза. Керуй своєю підсвідомістю

Код товару:
2799
Немає в наявності
180 грн
Кількість:
2
 • Виробник:BookChef
 • Код товару:2799
Опис:

Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 368

Формат: 130х200 мм

Рік видання: 2020

Мабуть, кожна людина в якийсь момент із жахом усвідомлює, що втратила здатність радіти. Відчувати радість щодня, щохвилини, щосекунди, тобто плекати в собі це почуття, незалежно від зовнішніх обставин. І тепер, щоб почуватися щасливою, доводиться заповнювати порожнечу всередині придбанням нової автівки, нових меблів, нового будинку тощо. Але ж це не має тривалого ефекту До того ж, зізнаймося собі, ми витрачаємо безліч сил на те, щоб вдавати із себе людину, яку, на нашу думку, сприйме суспільство. Як змінити своє життя, як зробити так, щоб не залежати від середовища, а бути по-справжньому успішним, щасливим і жити у злагоді зі своїм Я? Відповіді на ці запитання ви знайдете у книзі, яку тримаєте в руках. Її автор Джо Диспенза — знаний дослідник, спеціаліст із хіропрактики — розповість про особливості людського мозку і підсвідомості й навчить, як перепрограмувати свідомість і досягти докорінних змін у житті. Цікаво, що доктор Джо застосував до себе ті знання, якими ділиться зі слухачами лекцій і читачами, й отримав вражаючий ефект, розірвавши зв’язок із середовищем і ставши завдяки цьому дійсно щасливою людиною.

 


Відгуки (2):
 • Оксана
  17 марта 2021, 08:31

  Купила цю книгу в гврному виконанні — друк на білому та цупкому папері. Але зустрічаються помилки, як у тексті, так і у друці. Ідеї Джо Диспензи класні, а в книзі подані у сугестивному форматі (подібно до книги Алена Кара «Як легко кинути палити».

 • Оксана
  17 марта 2021, 08:35

  Кнугу, яку купила, надрукована на класному білому та цупкому папері. Зустрічаються помилки в тексті та друці. Книга написана у сегестивному форматі, подібно до книги Алена Кара «Як легко кинути палити». Щиро дякую!

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: