Джо Диспенза. Розвивай свій мозок

Код товару:
2549
Немає в наявності
248 грн
Кількість:
0
  • Виробник:BookChef
  • Код товару:2549
Опис:

Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 656

Формат: 128х200 мм

Рік видання: 2019

 

Іще нещодавно в науці панувала думка, що мозок має чітко організовані структури, ми народжуємося з обмеженим числом нейронів, а пошкоджені нервові клітини не відновлюються. Тепер ці переконання здаються сумнівними. Сучасна нейробіологія стверджує: наш мозок змінюється протягом усього життя — у відповідь на кожен життєвий досвід, кожну нову думку і кожну інформацію, яку ми засвоюємо.

 

Доктор Джо Диспенза — професор нейрохімії і нейробіології, пропонує просунуту програму з налаштування мозку, тіла і життя. У книзі «Розвивай свій мозок» наведено зразки мисленнєвих тренувань через медитацію, зазначено, як користатися свідомим розумом разом із підсвідомим і як оновити операційну систему мозку. Від бажання змінитися до зміни себе нас відмежовує лише наша уява.

 

Людська свідомість дуже гнучка: ми можемо згадати подію, яка була 10 років тому, і відчути сум, або побачити нагадування від директора і почати тривожитися, а можемо уявити свою майбутню відпустку і відчути радість. Ми можемо обирати свої думки і фокусувати свою увагу на будь-чому. Хочете дізнатися, що відбувається в ці моменти в нашому мозку? Про це розповів у своїй книзі Джо Диспенза. Він вважає, що нас формують наші думки, мрії, фантазії, страхи, спогади і надії. Все, що відбулося з нами, відображається в міріадах клітин нашого мозку. Результати наукових досліджень підтверджують, що за допомогою думок ми можемо змінити свій мозок. Книжка Джо Диспенза ґрунтується на цих досліджень, а його поради допоможуть зробити ці зміни швидкими і продуктивними.     

 

У нас завжди є вибір: залишитися там, де ми є, чи щодня вдосконалювати себе і реалізовувати свій потенціал. Книжка Джо Диспенза «Розвивай свій мозок» однозначно для других. А також для всіх, хто цікавиться духовними практика і медитацією. Для всіх, хто хоче більше дізнатися про роботу мозку та його потенціал.

ЗАВДЯКИ КНИЗІ ДІЗНАЄТЕСЯ:

▪ як медитація тренує мозок,

▪ як контролювати все, що відбувається у вашому житті,

▪ як завдяки мозку змінити свідомість,

▪ як не стати жертвою своїх емоцій.

 

 


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: