Ґей Браун. Жити із зеленим серцем

Код товару:
2392
В наявності
185 грн
Кількість:
0
Опис:
Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 272

Формат: 140х210 мм

Рік видання: 2019

Турбота про власне здоров'я робить світ екологічнішим..

ТЕМАТИКА
Екологія, здоров’я, zero waste, зелений спосіб життя, кліматичні зміни..

ПРО ЩО КНИЖКА
Нам доводиться жити у світі, сповненому пасток вибору. І хоча ми успішно долаємо багато проблем, чимало загроз криється в повсякденних речах і звичках. Яку зубну пасту взяти з-поміж тисячі інших? Яке мило точно безпечне? Та чому шкідливих речовин у вашій спальній більше, ніж на вулиці? Якщо до таких щоденних виборів підходити усвідомлено, ми вплинемо не лише на своє здоров’я та оселю, а й на планету загалом — запевняє екологічна активістка Ґей Браун..

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для широкого кола читачів, всіх, хто прагне зберегти своє здоров’я та навколишнє середовище..

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ
У книжці авторка розповідає, як наші звички та спосіб життя можуть покращити добробут і відновити Землю. Дослідниця просто й доступно пояснює, як вибирати продукти харчування і засоби особистої гігієни, та пропонує рішення, які відповідають вашому бюджету і способу життя..

ПРО АВТОРА
Ґей Браун — радниця з питань охорони навколишнього середовища, засновниця проекту Greenopia, що допомагає компаніям ставати екологічнішими. Авторка колонок у Thrive Global і Huffington Post, також веде особистий блог gaybrowne.com. 


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: