Фактор Фреда

Новинка
Код товару:
978-617-95072-5-0
В наявності
220 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Smaki
  • Код товару:978-617-95072-5-0
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 96
  • Формат: 140х210 мм
  • Обкладинка: М'яка
Опис:

Пропонуємо новинку від видавництва «СМАКІ» - бестселер The Wallstreet Jourmal «Фактор Фреда» всесвітньо відомого мотиваційного спікера Марка Сенборна. Автор розповідає реальну історію листоноші Фреда, який у захваті від своєї роботи і щиро піклується про людей, яких обслуговує. Через це він постійно виходить за межі своїх обов’язків, ставлячись до кожного, кого зустрічає на своєму шляху, як до друга. Там, де інші можуть розглядати доставку пошти як монотонну важку роботу, Фред вбачає можливість змінити життя тих, кого він обслуговує.  Через історії про Фреда і таких, як він, Сенборн розкриває чотири основні принципи, які допоможуть нам додати нової енергії та креативності у наше життя та роботу: як щодня по-справжньому щось змінювати, як стати успішнішими, будуючи міцні стосунки, як створювати справжню цінність для інших, не витрачаючи ні копійки, і як переосмислювати себе.  Як говорить Марк Сенборн, кожен із нас може бути Фредом. «Фактор Фреда» показує вам, як це робити. 

Марк Сенборн - президент компанії «Sanborn and Associates, Inc.», що займається темою розвитку лідерських рис. Публічні виступи Марка присвячені проблемам лідерства, змін, командної роботи, клієнтського сервісу та мотивації. Об’їздив із виступами кожен штат Америки та ще одинадцять країн. Займав посаду президента Національної асоціації спікерів. Уже понад тридцять років містер Сенборн займається вивченням лідерства й застосовує на практиці отримані знання. У числі його клієнтів — компанії з переліку «Fortune 500», навчальні заклади та релігійні громади.


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.