Фирк - супер’єнот. Руменко Тетяна

В наявності
170 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Мушля
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 32
  • Формат: 230х240 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Книга «Фирк — супер’єнот» — перша в Україні дитяча книжка про хутрові ферми. Тваринки розкажуть дітям, чому не хочуть стати шубою, та дружньо покарають шкуродерів, а маленькі читачі усвідомлять, що хутроферми – це прикра помилка людства, яку треба терміново виправляти.

Про книгу:

Фирк — буркотливий і хитрий єнот-одинак, який звик піклуватися лише про себе та вести злодійкуватий спосіб життя. Та якось Фирка спіймали — і він опинився на хутровій фермі, де зустрівся із багатьма іншими тваринками. Фирк будь-що прагне вибратися на волю. Та нові знайомства, новий досвід та деякі дуже неочікувані й страшні відкриття змусять пухнастого буркотуна не лише змінити своє ставлення до інших, а й здійснити вчинки, варті звання супергероя.

Про автора:

Тетяна Руменко — мама, письменниця та видавчиня. Авторка книг серії «Життя»  —  «У пошуках зимового сну», та «Фирк — супер’єнот» — першої в Україні дитячої книги про хутрові ферми.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: