Календар "Без Меж"

Код товару:
9786179507601
В наявності
250 грн
Кількість:
0
Опис:

"Без Меж" — це не напрямок у літературі. Це термін, запропонований Джеком Грейпсом на позначення таких технічних текстових понять, як каліграма, модернізм, авангард, футуризм, верлібр, деструкція, кубізм, симультанізм, сюрреалізм. А ще — це назва вправи, яку виконують студенти "Письменницького Методу" на ІІ рівні.

У календарі представлені роботи українських авторів за напрямком зорової поезії, що була відомою ще за часів античної літератури та Київської Русі. В Україні особливої популярності зорова поезія набула в епоху ренесансу, другої половини XVI ст. Роботи "Без Меж" зустрічаються у таких українських класиків, як Григорій Сковорода, Степан Беринда, а пізніше — Михайль Семенко, Валерій Поліщук та інші.

Ми звикли дотримуватися правил. Ми звикли дотримуватися правил як графічних, так і синтаксичних, логічних. Роботи "Без Меж" дозволяють подивитися на текст, як на витвір мистецтва, де зміст, ідея передаються не стандартними, звичними засобами, а як художня інсталяція, гра форми та структури.
Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.