Хто живе в тобі. Історії про мікробів, для яких ти рідний дім

Код товару:
2047
В наявності
270 грн
Кількість:
1
Опис:

 

Ти ніколи не буваєш на самоті. Ніколи-ніколи. А все тому, що просто зараз у твоєму тілі живуть трильйони мікробів.

«Нічого собі!» — вигукнеш ти. Спокійно, без паніки! Більшість твоїх супутників — безневинні та приязні крихітки, які допомагають тобі перетравити їжу, засвоїти вітаміни й дати відсіч мікробам-поганцям. А тепер уяви собі, як воно — на місці мікроба. Твій організм для нього — цілий світ: від просторих рівнин твоєї шкіри до каньйона-пупця і аж до кишечника — столиці людського мікробіому. Річ у тім, що люди й мікроби уже так довго співіснують разом, що не можуть вижити одні без одних!

 

Ця книжка, написана на основі найсвіжіших наукових фактів, розповідає пізнавальну й дуже веселу історію про хороших, поганих (і навіть про кількох злючих) мікроскопічних організмів, які живуть усередині тебе й на тобі.

 

Клер Імер — авторка науково-популярних дитячих книжок, лауреатка численних нагород. Серед її доробку: «Коли світ був ще напівсирий: історії про відчайдушних і геніальних науковців» (Before the World Was Ready: Stories of

Daring Genius in Science), а також «Світ у коробці для обіду: божевільна історія й чудернацька наука, що ховаються за повсякденними стравами» (The World in Your Lunch Box: The Wacky History and Weird Science of Everyday Foods). Разом зі своїм трильйоном мікробів вона мешкає на острові Ґебрайола, у канадській провінції Британська Колумбія.

 

Ілюстрації Марі-Ев Трамбле з’являлися у багатьох дитячих книжках і журналах, на плакатах і марках — і навіть на телебаченні. Вона живе у Монреалі, що у Квебеку (Канада). Разом зі своїм трильйоном мікробів, ясна річ :)


Супутні товари:

Відгуки (1):
  • Ольга
    16 серпня 2020, 19:45

    Наше тіло – це дім для безлічі маленьких організмів. Чільне місце у ньому займають саме мікроби. Чомусь усі вважають їх лише шкідниками, а от Клер Імер спростовує цей міф. Вони ще й наші друзі. Допомагають перетравлювати їжу, утворюють змазку на поверхні шкіри, захищаючи її від тріщин.

    «Хто живе в тобі» – мастхев кожної бібліотеки, особливо дитячої. Чітко і дотепно авторка розповідає про види мікробів, їхні ролі, пояснює наукові факти, а жарти на берегах сторінок розвеселять навіть дорослих. Приклади з повсякденного життя пояснюють малечі, чому важливо дбати про гігієну і виконувати прості правила.

    А чого варті ілюстрації) Тепер ніхто не боятиметься крихітних кумедних мікробів. Ця книжка – незамінна енциклопедія для дітей.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: