Книгомобіль

Всеукраїнський проект " Моя книжкова полиця. Книгарня на колесах"

Що зараз читають Ваші діти?
 

Свіженький комікс про Джеронімо Стілтона, Вафельне Серце Марії Паар, пригоди Астрокота у далеких галактиках, чи із захопленням, історію за історією, ковтають твори неймовірної Джулії Дональдсон?

 

А вони не читають нічого!
 

Такі ж діти, тільки без книжок. В їхньому житті є лише нецікаві шкільні підручники та букварі, які створили для них інший світ, в якому часто немає вибору, а право на успіх та добробут належить не кожному. Вони ніколи не дізнаються про Ґреґа та його Щоденник слабака, не потраплять у дивовижний світ магії Гаррі Поттера, не оборонятимуть Київ, разом з невловимим козаком Швайкою, не долатимуть числені катастрофи з кумедною Лоттою, не вигадають разом із Джесс і Леслі чарівне королівство Терабітію, не досліджуватимуть з допитливим сміливцем Джорджем таємничий космос, не поринуть в чарівні пригоди разом з Мумі-Тролями, не стануть частиною кланів котів-вояків і ще багато іншого з ними Не трапиться, якщо поруч не буде книги.

Команда Моєї книжкової полиці готова боротись за кожного маленького і великого українця, адже кожна дитина, яка вимушено опинилася у культурному вакуумі, могла б вирости успішним підприємцем, стати нобелівським лауреатом, здобути пулітцерівську премію. Кожна дитина може мати краще майбутнє, тут удома, не шукаючи себе та ліпшого життя деінде. 

Ми не вагались ані хвилини, відколи усвідомили, кому ж насправді так сильно потрібні. Ми веземо доступну, актуальну і як завжди за стандартами МКП - тільки найкращу українську книгу у найвіддаленіший куточок країни. Ми здолаємо сотні й тисячі кілометрів, працюватимемо наполегливіше і важче, лише заради палаючих очей допитливої української дітвори, заради своєчасної, влучної та мотивуючої книги для їхніх батьків. Ми любимо цю країну так, що не здатні бачити перешкод, така висока наша мета. Читати, думати, мріяти, обирати, вирішувати, вірити, перемагати, досягати - те, що потрібно нам тут і зараз. Ми готові, а Ви?

Наші книгарні на колесах курсуватимуть країною у кожній області. Завітають до кожного міста, села, селища. Ми рушаємо в цей шлях самі, але віримо, що ви будете поруч. Допомогти може кожен, адже разом відстані будуть коротшими, а перешкоди невагомими.
 

Як це працює?

  • Кожна книгарня на колесах “Моя книжкова полиця” закріплена до певної області, або кількох областей, що знаходяться неподалік.
  • ​Щодня наша мобільна книгарня, обиратиме новий населений пункт. Ми плануємо маршрути з урахуванням запитів читачів та потреб регіонів. Там, де менше української мови - має бути більше української книги.  
  • Щоразу ми пропонуватимемо оновлений асортимент від більш як 150 чудових українських видавництв.
  • Не тільки книжки, але й теплі зустрічі з талановитими авторами, лекції та виїзні читанки для малечі, стануть нарешті доступні кожному.

Пам’ятайте, що придбати книгу - означає проінвестувати в себе, своїх дітей та добробут країни. Свідоме рішення витрати кошти на культурний продукт - це перший крок до нової якості життя!


Невимовно вдячні, кожному хто підтримав нас словом, ділом, та гривнею. Кожна, бодай найменша допомога - неймовірно велика!

Покличте нас до себе, заповнивши форму