Комплект "Гра в музей" + "Любомир Гузар" + "Нечуй Невмирущий" + "Боброго ранку" + "Космічні агенти проти Сирного Монстра"

В наявності
615 грн
Кількість:
0
Опис:

Моя книжкова полиця підготувала для маленьких читачів та їх батьків книжкові бокси за мотивами посібника “Живі письменники. Батькам”, розробленого ГО «Смарт освіта» та ДУ «Український інститут книги» в партнерстві з Фундацією Дарини Жолдак. Книжки, які розкривають важливі для певного віку теми та надихають бути добрими, втілювати найсміливіші мрії, пізнавати себе та світ і проживати кожну мить насолоджуючись.


Бокс №3 для найпрокаченіших читак, яких не здивуєш простенькими книжками. Тут про мистецтво, видатних людей і важливі дорослі рішення. І все це з гумором, куди ж без нього? А ще трохи про бобрів, які змінюють житло, космічних агентів і незвичайних котів, - той ще набір, щоб весело провести час.

"Гра в музей" Наталія Космолінська та Ірина Магдиш
Про що можна говорити з дітьми в музеї чи галереї? Як бавитись, спілкуючись про мистецтво? Як перетворити похід у музей на незабутній спогад дитинства?
Наталія Космолінська та Ірина Магдиш підказують відповіді на ці та інші питання, цікаво та нестандартно розповідають про картини і скульптури, що експонуються у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького, пропонують різноманітні ідеї для родинного дозвілля та мандрівок цікавими місцинами Львівщини, а також діляться своєрідними асоціаціями до мистецьких творів: музикою, книжками, фільмами. Творять захопливу гру в музей! 
Ця книжка неодмінно сподобається дітям, батькам, педагогам і всім, хто любить мистецтво та мислить яскраво.
"Любомир Гузар" Ольга Опанасенко
Любомир Гузар любив людей усім серцем та служив їм попри все. Це було життєвим кредо патріарха. Він пройшов довгий шлях від звичайного львівського хлопчика до духовного провідника для цілої нації. Перед вами захоплива розповідь про людину-легенду, написана спеціально для дітей.
"Космічні агенти проти Сирного Монстра" Аня Хромова
Вітя Мальченюк, а насправді таємний агент Йотан Йотог, живе на Землі, ходить у другий клас і має підготувати плацдарм для висадки прибульців. Під час чергового сеансу зв’язку з керівництвом Йотан отримує секретне завдання, проте не встигає його виконати. Тепер над нашою планетою нависає страшна загроза, адже на Землю висадився Сирний Монстр. Чи зможе Йотан Йотог врятувати людство й водночас захистити прибульців? Як можна досягти результату, коли ти один і допомоги, здається, чекати нізвідки? Відповіді на ці та інші запитання — у повісті-коміксі Ані Хромової «Космічні агенти проти Сирного Монстра».
"Нечуй Невмирущий" Олександра Орлова
Літо Остап проводить із бабусею на дачі. Там у нього є все, що робить канікули ідеальними: прикольна Ба, веселі вихідні з татом, найкращий друг Лесь і постійні пригоди. А якось до двору прибивається кіт. Остап прозиває його Нечуєм — за вперте прагнення не чути інших. Дізнавшись від бабусі, що коти мають дев’ять життів, хлопчик вирішує пильнувати за життями Нечуя, щоб перевірити цю теорію. Весела й інтригуюча повість Олександри Орлової занурить вас у літо, пригоди, канікули, а також нагадає про цінність дружби та примирення, любові й жертовності, милосердя і турботи про найближчих.
"Боброго ранку" Ольга Купріян
Недалеко від річки Здвиж мешкають тато, мама й Мартуся Бобренки. Одного ранку радісна новина про майбутнє поповнення в родині змушує їх задуматися про нове житло. Бобренкам доводиться шукати просторіший дім. Мартусине життя більше не буде таким, як раніше: вона вже «доросла» й має опановувати свої почуття, шукати спільну мову з новими знайомими, звикати до правил і навчання в ліцеї... Черепаха Пелагея, тітонька Сова, Марена Дніпровська, рак Іраклій, рибки-сестрички Іринка й Даринка та всі-всі-всі допоможуть їй! Повість Ольги Купріян «Боброго ранку!» розповідає про побут, звичаї та пригоди родини Бобренків і їхніх сусідів, ненав’язливо збагачує читача важливими знаннями про червонокнижних і звичайних мешканців Здвижу, а також нагадує, як важливо кожному з нас піклуватися про свій рідний дім.

У кожному боксі саме ті книжечки, які відбирали найкращі експерти у цій галузі, та які щиро радить Моя книжкова полиця, адже у цих історіях знайшли втілення важливі теми. Порозуміння з рідними, дружба, емоції, дитинство і пригоди. До посібника увійшли 50 найкращих книжок від сучасних українських авторів. Як працювати і гратися з книжками, знайдете поради у посібнику, що у вільному доступі на сайті Нової української школи - https://nus.org.ua/posibnyk-zhyvi-pysmennyky-batkam/.


Супутні товари:

Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: