Комплект "Незвичайні професії" + "Таємне завдання капітана Кепа" + "Білка Квасоля та Опівнічний Пожирака" + "Безкінечні казки" + "Лесеві історії "

Немає в наявності
680 грн
Кількість:
0
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Моя книжкова полиця підготувала для маленьких читачів та їх батьків книжкові бокси за мотивами посібника “Живі письменники. Батькам”, розробленого ГО «Смарт освіта» та ДУ «Український інститут книги» в партнерстві з Фундацією Дарини Жолдак. Книжки, які розкривають важливі для певного віку теми та надихають бути добрими, втілювати найсміливіші мрії, пізнавати себе та світ і проживати кожну мить насолоджуючись.


Бокс №2 для досвідченіших читачів. У ньому найкращі книжки для пізнання себе та своїх емоцій, віднайдення власної суперсили, справи життя. І дрібка детективності у все це, щоб життя не здавалося нудним. Ну, раптом так буває. Експерименти з хімії та нескінченні казки, неймовірні професії - книжки, які допомагають віднайти себе.

"Безкінечні казки" Ольга Голубєва
Чи буває так, що ви не погоджуєтесь із закінченням якоїсь цікавезної прочитаної історії? Письменниця Ольга Голубєва усуває цю прикрість. Її «Безкінечні казки» мають початок і кілька закінчень. Виберіть фінал на свій смак. Смішні та трішечки провокативні історії оповідають про те, що станеться, як лев навідається в село, що допоможе злому чарівникові перетворитися на доброго, хто такий Коля Каструлькін, як відучити собаку теревенити по телефону, що робити, коли на твій горóд зазіхає нащадок королівського роду… У книжці є дуже швидка казка, цілковито морська казка, а також трохи малинова казка. Якась із них точно стане вашою улюбленою.
"Незвичайні професії" Алла Гутніченко
У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте. У цій книжці-віммельбуху кожній професії присвячено по три розвороти: на одному розповідається про її особливості та зображено сферу діяльності, на другому йдеться про знаряддя, потрібні для роботи фахівцеві, а третя є зазвичай інтерактивною та інформативною. Книжка про дивовижні професії сподобається дітям різного віку.
"Таємне завдання капітана Кепа" Сергій Лоскот
Бувалий у бувальцях, суворий морський капітан Кеп отримує таємничого листа. Виявляється, він мусить врятувати мешканців країни Щастя, у яких викрали рубінове серце. Нібито саме ця коштовність є запорукою безхмарного життя містян. Героїчний самітник приймає виклик. Йому доведеться розплутати клубок таємниць та загадок, а заодно він розкриває секрет власного щастя.
"Білка Квасоля та Опівнічний Пожирака" Галина Ткачук
Бувалий у бувальцях, суворий морський капітан Кеп отримує таємничого листа. Виявляється, він мусить врятувати мешканців країни Щастя, у яких викрали рубінове серце. Нібито саме ця коштовність є запорукою безхмарного життя містян. Героїчний самітник приймає виклик. Йому доведеться розплутати клубок таємниць та загадок, а заодно він розкриває секрет власного щастя.
"Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся" Юлія Смаль
Знаєте, як заховати туман у склянці? А як перетворити яйце на гу­мовий м’ячик? Для цього не обов’язково бути чарівником. Достатньо кілька інгредієнтів, які можна знайти на кухні, знати пра­вила безпеки, а ще бути відкритими до світу та допитливими, як Лесик — герой цієї книжки. Він проводить цікаві хімічні експерименти зі своїми старшими братом і сестрою, і вони разом відкривають безліч нового про атоми, молекули, протони, кристали і про те, чому лід може бути гарячим. Отож, якщо хочете дізнатися, з чого складається наш Всесвіт, і го­то­ві стати справжніми науковцями, гайда читати захопливі Лесеві історії. Експериментуйте і дізнавайтеся!

У кожному боксі саме ті книжечки, які відбирали найкращі експерти у цій галузі, та які щиро радить Моя книжкова полиця, адже у цих історіях знайшли втілення важливі теми. Порозуміння з рідними, дружба, емоції, дитинство і пригоди. До посібника увійшли 50 найкращих книжок від сучасних українських авторів. Як працювати і гратися з книжками, знайдете поради у посібнику, що у вільному доступі на сайті Нової української школи - https://nus.org.ua/posibnyk-zhyvi-pysmennyky-batkam/.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: