Комплект "Піратський маршрут" + "Заврик і його молодший брат" + "Ідея на мільйооооон" + "Справа про зухвале викрадення пташенят" + "Я і він"

В наявності
675 грн
Кількість:
0
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Моя книжкова полиця підготувала для маленьких читачів та їх батьків книжкові бокси за мотивами посібника “Живі письменники. Батькам”, розробленого ГО «Смарт освіта» та ДУ «Український інститут книги» в партнерстві з Фундацією Дарини Жолдак. Книжки, які розкривають важливі для певного віку теми та надихають бути добрими, втілювати найсміливіші мрії, пізнавати себе та світ і проживати кожну мить насолоджуючись.

Бокс №1. Зібраний для найменших, проте на важливі теми. Тут дізнаєтеся про родинні стосунки, дружбу, сміливість та карколомні пригоди піратів. Про винахідливих птахів, зухвалий злочин і про сову, яка хотіла стати жайворонком. Уявляєте, скільки пригод і емоцій?!

"Піратський маршрут" Галина Малик
Весела книжка-картинка «Піратський маршрут» відомої української письменниці Галини Малик та ілюстраторки Грасі Олійко — це грайлива подорож у мріях, а заодно і веселий урок географії для малюків. Бо кожен із нас у дитинстві хотів бути зухвалим піратом, якому підкоряються моря і океани.
"Заврик і його молодший брат" Мирослав Лаюк
«Заврик і його молодший брат» – перша дитяча книжка українського письменника Мирослава Лаюка. Це історія про те, як змінилося життя стегозаврика, відколи в родині очікують на його молодшого братика. Разом із ним читачі переживатимуть такі природні емоції як ревнощі старших братів і сестер до молодших. А також – усвідомлення власного «я» і цінності кожної дитини, незалежно від її віку. Завдяки історії про Заврика маленькі читачі зможуть зрозуміти, що молодші брат чи сестричка – не перешкода чи зайвий клопіт, а справжні друзі. Вони – ті, завдяки кому ти можеш ставати сильнішим, впевненішим і дорослішим.
"Ідея на мільйон" Катерина Сад
Коли одна ферма залишилася без господаря, зграйка качок, які жили на ній, задумалися, що ж їм тепер робити. Качки вирішили написати оголошення про те, що вони шукають нового господаря, але вони не вміли писати і мусили вчитися. Довідатися, чи вдалося качкам здійснити задумане, ви зможете, гортаючи разом з дитиною книжку-картинку авторства ілюстраторки Катерини Сад «Ідея на мільй000000н». Завдяки чудовій і сповненій гумору історії читачі дізнаються, що таке вдалий стартап, і переконаються, що безвихідних ситуацій не буває.
"Я і він. Про хлопчаче без секретів" Юлія Смаль
Настає час, коли дитина починає цікавитися своїм тілом і ставити «незручні» для батьків запитання. У цій книзі маленькі й дорослі читачі, разом із допитливим шибеником Максом, у доступній формі дізнаються про те, як все влаштовано в хлопчиків та як ставитися до своєї інтимності; а також про гігієну і захист; про хвороби та причини надмірної уваги до свого тіла і, що найголовніше, про культуру і повагу. 
"Справа про зухвале викрадення пташенят" Володимир Арєнєв
Пан Єнот працює вчителем літератури та знає про злочини й розслідування лише із книжок. Проте одного разу цілком випадково йому доводиться взяти на себе розслідування справи про викрадення пташенят. Робота детектива сповнена небезпек на кожному кроці. Чи вдасться панові Єноту залишитися живим і неушкодженим та ще й розплутати цю заплутану справу? Невеличка повість Володимира Арєнєва пропонує молодшим школярам не лише захопливий детективний сюжет, але й цікаві факти з життя тварин.

У кожному боксі саме ті книжечки, які відбирали найкращі експерти у цій галузі, та які щиро радить Моя книжкова полиця, адже у цих історіях знайшли втілення важливі теми. Порозуміння з рідними, дружба, емоції, дитинство і пригоди. До посібника увійшли 50 найкращих книжок від сучасних українських авторів. Як працювати і гратися з книжками, знайдете поради у посібнику, що у вільному доступі на сайті Нової української школи - https://nus.org.ua/posibnyk-zhyvi-pysmennyky-batkam/.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.