КРИХІТКА. ВИВЧАЄМО ЦИФРИ

Код товару:
3469
В наявності
39 грн
Кількість:
0
  • Виробник:АССА
  • Код товару:3469
Опис:

Обкладинка: м'яка

Кількість сторінок: 12+39 наліпок

Формат: 225х225 мм

Рік видання: 2019

Книги із серії «Крихітка» - яскраві навчальні посібники для дітей 2-3 років. Завдання розроблені з урахуванням вікових особливостей малят. Малюнки великі з товстим контуром, що полегшує їх розфарбовування. У посібнику «Вивчаємо цифри» дитина разом з веселим клоуном, кошеням, мишеням, зайчиком і пустотливими курчатами познайомиться з цифрами 1, 2 і 3.

Вчимося рахувати – це гра, яка знайомить дитину з кількістю. В середині посібника є вкладиш з наліпками, який робить заняття цікавими і захоплюючими. Знайомлячись з цифрою, малюк повинен доповнити картинку наліпками і порахувати предмети. Автори посібника пропонують знайти на зображенні всі предмети, кількість яких відповідає цифрі.

 

Деякі деталі потрібно розфарбувати, що вчить дитину акуратно штрихувати і правильно тримати олівець. Подібні розмальовки з товстою контурною лінією - зручні вправи для малюків, які тільки вчаться володіти письмовим приладами. Великі деталі і широкий контур приховують огріхи в розфарбовуванні, роблять завдання більш простим і доступним дитині двох років.

Книга "Вивчаємо цифри" навчить малюка не тільки рахувати до трьох, а й находити відповідність між цифрою з кількістю предметів. Обводячи цифри по пунктиру і прикрашаючи їх, дитина підготує свої пальчики до письма, потренується правильно тримати олівець. А виконання завдань з накліпками буде сприяти розвитку логіки і дрібної моторики.


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: