Бізнес для початківців

Код товару:
9786177820122
В наявності
250 грн
Кількість:
1
Опис:

 Книжка «Бізнес для початківців» для дітей про підприємництво та основи ведення бізнесу. Видання у зрозумілій формі розповіда про ази, необхідні для заснування власного бізнесу — від підказок стосовно бізнес-ідей і як перемогти конкурентів до порад з контролю грошових коштів. Дізнайся також, як бізнес пристосовується до зовнішнього світу, від забруднення та всесвітніх ланцюгів поставок до процентних ставок і надання державної фінансової допомоги.

Окрім пояснень та цікавих діалогів у книжці, «Бізнес для початківців» має окремий словник із найпоширенішими визначеннями. Книжка прийде в нагоді не лише для дітей, але і для дорослих. Відгуки (1):
  • Анна
    17 серпня 2020, 22:35

    Часто книжки на таку тематику сухі й нецікаві, але тут все навпаки. Про всі етапи створення бізнесу розказують з прикладами. Великий плюс в діалогах між героями та табличками, які полегшують сприйняття информації. Також сподобалися комікси та інфоргафіка. Книжка буде цікава не лише тим, хто хоче мати бізнес. Вона навчить контролювати свої фінанси та бути відповідальними. А ще, що не потрібно боятися своїх поразок. Думаю, когось надихне на створення своєї справи. Ми з дітьми вже задумалися над цим!

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.