Міні-лабіринт Viga Toys

Акція Хіт
  • Фото 7
  • Фото 8
  • Фото 9
  • Фото 10
  • Фото 11
В наявності
140 грн
189 грн
Кількість:
0
Опис:

Лабіринт з різнобарвними намистинками на дерев'яній підставці підійде для розвитку дрібної моторики рук, сприйняття кольорів і форм.

Чи може розвиваюча іграшка з безліччю дрібних деталей бути абсолютно безпечною? Так, якщо це дерев'яний лабіринт Viga Toys Міні для дітей від 18 місяців. Пальчиковий лабіринт виконаний у вигляді круглої основи з малюнком, на якій закріплені кілька кольорових вигнутих доріжок. На них нанизані дерев'яні намистини різних форм і кольорів. Дітям сподобається їх вивчати, пересувати по дротовим вигинам. Подібні заняття вкрай корисні для дрібної моторики. На кінчиках пальців дитини розташовано безліч нервових закінчень, вплив на них стимулює розумовий розвиток. Гра з намистинами з натурального матеріалу добре впливає на емоційний фон, заспокоює і врівноважує дитину. Лабірінт Міні від Viga Toys створений для малюків переддошкільного віку. Незважаючи на дрібні деталі, ця дерев'яна розвиваюча іграшка цілком безпечна, тому що всі частини надійно скріплені в одну конструкцію. Це приносить батькам мінімум клопоту, а дітям - максимум користі і задоволення. Міні-лабіринт підходить для методики Монтессорі. Іграшка виготовлена відповідно до стандартів безпеки та якості EN71, ASTM.


Супутні товари:

Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.