Мері Вестмакотт (Аґата Крісті). Донька є донька

Код товару:
3686
В наявності
240 грн
Кількість:
5
1
  • Виробник:snowdrop
  • Код товару:3686
Опис:

Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 288

Формат: 100х160 мм

Рік видання: 2019

 

Вперше в Україні та українською.

Один з шести психологічних романів «Донька є донька», головні герої якого – донька та мати, що живуть у згубному симбіозі.

Дві жінки прагнуть любові, уваги й турботи, кохання чоловіка, хочуть пізнати життя в його повноті, але їхні ж заплутані стосунки заважають їм це здійснити. Донька впевнена, що має право втручатися в особисте життя матері, яка рано овдовіла й збирається заміж. Мати намагається уникнути конфліктів, через які сімейні будні перетворюються на пекло. Етика невтручання з боку подруги, яка є відомою особистістю й психологом, не дає змоги змінити закономірний хід подій, аж поки обидві жінки не усвідомлять, що самі мусять відповідати за власні вчинки і слова. Хто насправді винен у тому, що життя летить шкереберть: мати, донька чи..?


Відгуки (1):
  • Світлана
    15 липня 2021, 21:11

    Книга просто чудова і змістом і дизайном. Блискучий психологічний роман! Хочу обійтися без спойлерів, тому можу порадити глянути на перші сторінки, якщо сподобається і зацікавить — читайте, не пошкодуєте. Єдине, що зауважу, так це те, що Крісті справді геніальна, бо проблеми, які вона описує у людських стосунках читаються як актуальні і для сьогодення. Книжка невеличкого формату, обкладинка, яку приємно тримати в руках і бачити на своїй книжковій поличці.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: