На старт, увага… золото!

В наявності
350 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Каламар
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 96
  • Формат: 290х250 мм
Опис:

Як давно виник футбол? Чим різняться гандбол і голбол?

Які вміння треба опанувати, щоб вправно фехтувати і з лука стріляти?

Дізнайся все, що тобі потрібно знати, щоб стати профі з цього ґрунтовного посібника про всі види спорту Олімпійських та Паралімпійських ігор, наповненого захопливими фактами та дивовижними деталями. Довідайся, як виникли Олімпійські ігри, що на них чекає в майбутньому та які навички тобі потрібні для успішного старту.

Тож якщо хочеш дізнаватися, тренуватися і весело сміятися – гортай книжку далі! Попереду медалі!

Скотт Аллен - дитячий автор і спортивний журналіст, який любить ночами дивитися змагання з тхеквондо. Більше сорока років йому знадобилося, щоб знайти себе у водних видах спорту – плаванні, водному поло, підводному хокеї та стрибках у воду. Коли Скотт зрозумів, що блискавична спортивна кар’єра йому не світить, то обрав професійно писати про спорт, а не займатися ним. Він написав серію неймовірно кумедних дитячих книжок про ламу-футболіста, які поки що не перекладені українською мовою. Скотт живе в Йоркширі і разом з дружиною виховує двох дітей і кота.



Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.