Настав Час Майстрів!

Книжки читати любить чи не кожен, а от створювати їх - не така вже й проста справа   Вона підвладна справжнім майстрам. Серед них - Олег Симоненко . Далекого 1999 року заснував він видавництво «Майстер клас».
Народжувалися там посібники, підручники, методична і довідкова література для школярів, абітурієнтів та вчителів. Та от у Олега Симоненка народилося дитина.
Він зрозумів, що книжки потрібно створювати так як для власної дитини. Ось і розпочалася справжня магія - Видавництво Час Майстрів. Олег справжня зірка, не менш популярний, ніж Олег Винник!
Він науковець, фізик за освітою, письменник та чудовий батько. На Книжковому арсеналі – вся увага його. Іноді черги біля стенду видавництва не лише через популярність книжок ;) . Леді не можуть встояти від його вміння захопливо та натхнено говорити про книжки. Справжній майстер
Видавництво «Час майстрів» випускає книжки як українських і зарубіжних авторів. Ви точно бачили на полицях Моя КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ їхні бестселери: «Про кицю Мартусю та її подружку», «Кастор фарбує шафку та лагодить велосипед», «Як полюбити павученя», “Експедиція з мурашку Софі” та свіженькі смачні новиночки. Видавництво влаштовує і благодійні акції: частина коштів від купівлі певної продукції рятує життя хворим діткам.
І раптом ви мрієте утаємничитись у процес видавничої справи - на базі фірмового шоу-руму Олег Симоненко проводить заняття для дітей, під час яких можна допомогти видавництву затвердити рукопис, протестувати інтерактивні книжки і дізнатись багато секретів. А може поталанить і Олег завітає на читанку до наших МКП, після карантину звісно))
Отже любі, настав Час майстрів!

 
Iнші статті: