Ніна Брохманн, Еллен Стьоккен Дааль. Приховане диво. Вся правда про анатомію жінок

Код товару:
2106
В наявності
238 грн
Кількість:
0
Опис:

Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 320

Формат: 145х215 мм

Рік видання: 2018

Перед вами путівник по чудовій та складній частині тіла, з якої, на жаль, знайомі лише деякі жінка, а чоловіки тим паче знають про неї дуже мало - це піхва. З мудрістю, гумором і науковим підходом студентка-медик Еллен Стьоккен Даль і доктор Ніна Брокманн проведуть читачів в захопливу подорож по жіночім статевим органам і сексуальному здоров'ю, від клітора до контрацепції.

Ця книга не просто керівництво користувача, а кумедна, відверта данина піхві, якого ми так довго чекали. Книга наповнена дивовижною, важливою і маловідомою інформацією, передає інформацію читачеві, як з медичним досвідом, так і кумедними спостереженнями самих авторів. Чи знаєте ви, наприклад, що жіночі та чоловічі статеві органи - це просто варіації однієї й тієї ж базової структури? Або що немає такої речі, як тест на невинність - тому що дослідження дівочої пліви не може в точності визначити, чи займався хтось сексом?

Протягом століть поширювалася невірна інформація і замовчувалася вірна про жіночу піхву, дезінформація була настільки сильною, що навіть самі жінки почали в неї вірити. У своїй книзі автори дають відвертий і чесний огляд піхви, її біології, анатомії та в кінцевому підсумку, реальності того, що відбувається в жіночому тілі.


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.