Осіння книга. Ротраут Сузанна Бернер

Код товару:
978-966-97787-3-4
В наявності
270 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Новий Самокат
  • Код товару:978-966-97787-3-4
  • Рік видання: 2019
  • Кількість сторінок: 12
  • Формат: 265х340 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Кружляє осіннє листя, яскраві гарбузи та атмосферна хода ліхтарів — це і багато іншого можна знайти в осінньому випуску серії віммельбухов, що розповідають про життя мешканців маленького містечка в різні пори року. Осінь приносить багато захоплюючих історій. Хтось робить свій гігантський гарбуз. Хтось подорожує з ослом, а на околиці цирку відкривається новий намет. Двірник назбирав велику купу листя. Але потім приходить місцевий пес і знову з ентузіазмом розкидає все листя. Дитячий садок теж зайнятий. Всі зустрічаються там для параду ліхтарів, який буде проводити дівчина з ослом. На конкурсі гарбуза виставлено багато величних зразків. Хто ж виграє приз? На міській площі пахне свіжою цибулею і сливовим тортом. Осінній фестиваль в самому розпалі, і в натовпі дрейфує безліч людей. Людина з гусаком теж повернулась. Цікаво, що він шукає в універмазі?

Чому варто купити книгу «Осіння книга» Ротраут Сузанни Бернер? «Осіння книга» - це неймовірно яскравий і детально ілюстрований віммельбух, на сторінках якого жителі маленького містечка зустрічають прихід осені. Тут ви можете зустріти багатьох знайомих вам персонажів попередніх випусків цієї книжкової серії. Діти будуть з радістю спостерігати за героями історій від сторінки до сторінки.
Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: