Пірати 7 морів. Друге видання

В наявності
780 грн
Кількість:
0
Опис:

Що в коробці?

«Пірати 7 морів» абсолютно не залежна від мови. На компонентах нема жодних написів. У металевій коробці знаходиться величезна кількість різних компонентів: кубики, жетони, карти і навіть лінійка. Сама по собі коробка – це два чудових поля: ігрове, та для підрахунку переможних балів. Виглядає все просто неймовірно.

Як грати?

Досвідчені геймери одразу ж помітять в настільній грі «Пірати 7 морів» посилання до відомих «Цитаделей» та «Race for the Galaxy». Дійсно, тут також є карти ролей, кожна з котрих дає доступ до певних дій та бонусів. Використовуючи їх, потрібно створити власний флот та вирушити на пошуки пригод, продавати товари та заробляти гроші. А де взяти товари славетному джентльмену удачі? Очевидно, варто пограбувати торгівельні конвої Його Величності. Бойова система в грі унікальна і в той самий час надзвичайно проста. Беремо кубики кораблів, котрі хочемо пограбувати, додаємо кубики власного флоту та кидаємо всю жменю на ігрове поле. Значення – сила, а від відстані залежить послідовність бою. Та це ще не все. У грі можна запрошувати до співпраці шаманів та проводити магічні ритуали, котрі допоможуть у битві чи торгівлі, або нашкодять іншим гравцям.

Висновки.

«Пірати 7 морів» надзвичайно гарна, проста та захоплююча настільна гра від українських авторів. Не обов’язково бути шанувальником піратських пригод, щоб усією душею полюбити цю чудову настолку. Вона точно стане однією з найкращих ігор у вашій колекції та безліч разів подарує вам відмінний настрій та справжнє задоволення від партії.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.