Патрік Несс. Поклик Монстра

Код товару:
3762
В наявності
290 грн
Кількість:
0
Опис:
Обкладинка: тверда

Формат: 165х210 мм

Рік видання: 2020

 

З останньої ідеї титулованої авторки Шівон Дауд — чия передчасна смерть від раку не дозволила їй самій написати цей твір — Патрік Несс сплів захопливий і похмуро-смішний роман про лихо, втрату та монстрів — реальних і уявних.

В 2012 році Патрік Несс та Джим Кей здобули Медаль Карнегі (найпрестижнішу британську нагороду у сфері дитячої та підліткової літератури) та Медаль Кейт Ґрінвей (британську літературну премію за «видатні ілюстрації в дитячій книжці»). «Поклик Монстра» — єдина книг за 50 років, яка отримала обидві нагороди. Крім цього вона отримала нагороди «Британська дитяча книжка року», Найкращий роман в США та Великобританії, та інші. Журнал Американської Бібліотечної Асоціації Букліст включив книжку до топ-переліків 2011 року підліткової художньої літератури. 2016 року на світові екрани вийшов однойменний фільм за мотивами книжки, який також отримав багато нагород в декількох номінаціях.

Монстр — блискуче творіння. Він наполовину велет, наполовину тисове дерево; руйнівний, повчальний, природний… Книжка має сенсаційність і амбіції, які можна очікувати від автора трилогії «Ходячий хаос»… Несс, Дауд, та Кей витрусили кишені смерті й дістали звідти справжній скарб. — The Guardian


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: