Пазл Viga Toys "Корівка"

В наявності
240 грн
Кількість:
0
Опис:

Дерев'яний пазл Viga Toys Корівка – класична розвивальна іграшка для діток від 2 років. Складається з 9 деталей у дерев'яній рамці. Дитина буде збирати милу мультяшну корівку.
Що дає малюку складання такої простої головоломки? Він отримує як естетичне задоволення, так і практичну користь. По-перше, малюк розширює кругозір: у деталях може роздивитися і запам'ятати, як виглядає фермерська тварина. По-друге, він розвивається розумово: тренує уяву, логічне та образне мислення, вчиться пов'язувати частини і ціле.
Дитячі пазли – універсальна корисна гра. Їх використовують удома і в дитячих садках, центрах розвитку. Пазли чудово поєднуються з методикою Монтессорі.
Дерев'яна яний пазл від Viga Toys Корівка з 9 елементів виготовлений з якісної та ретельно відшліфованої деревини, вкритий безпечними фарбами. Розмір квадратного пазла з основою 22,5 см, товщина 1 див. Він ідеально підходить дослідникам переддошкільного віку. Виконаний відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.