Привеземо книжки, де б ви не були!

   Біп-біп 
   Книгомобіль "Моя книжкова полиця" вирушає! Веземо книжки прямісінько до порогу у твоє місто, селище чи селоПобавимо себе та дітлахів цікавенним дозвіллям з книжкою? Море "космічних" книжок, тисячі надзвичайних пригод і зворушливих історій, кілометри сторінок унікальної корисної інформації для навчання, розвитку та безперервного росту вмістилося до нашої книгарні на колесах. Ви задумали власну справу - ми подбаємо про найкращу мотиваційну та бізнесову літературу! Скучили за затишними читанням на добраніч - ми заколисаємо фантастичними історіями! Мрієте заблукати, бодай на трішечки серед затишних вуличок Парижу та Риму - о, так! Ми привеземо надзвичайну подорож насичену найяскравішими емоціями прямісінько до вас додому!
   Все, що вам потрібно - є в нас. Замовляйте книги з онлайн магазину, або вказуйте тему, яка вас цікавить і ми привеземо книги на вибір.
   Для того, аби наш книгомобіль завітав до Вашого міста, селища чи села, потрібно лише:
   - оформити замовлення на сайті, або написати перелік книг у гугл-формі;
   - заповнити цю гугл-форму;
   - поділитися інформацією з друзями та знайомими. 

   Щойно ми отримаємо замовлення від 20ти книжкових гурманів з Вашого міста, селища чи села - чекайте в гості! УВАГА! Доставка книжок нашим книгомобілем буде здійснюватись прямісінько до вашого помешкання. Про графік поїздок ми інформуватимемо в наших соцмережах, та зателефонуємо кожному!

Iнші статті: