Рексик. Велика книга пригод

Код товару:
2081
В наявності
450 грн
Кількість:
5
2
Опис:

Вам не здалося! Це це той сільський песик з рудим вушком і плямою довкола ока, знайомий з дитинства. Він живе своїм безтурботним сільським життям, ну майже безтурботним)

На його подвір'ї весело і повсяк час трапляється щось цікаве. То концерт з курями надумають, то виставу, а ще й гості усялякі несподівані трапляються. Нудьгувати не доводиться, тим паче в такій компанії, де твоїми найліпшими друзями є корова Красуля, кудлатий пес Азор, банда котів, курки, качка Крячка. До речі, всі вони дуже будуть раді знайомству з тобою і гостинно запрошують на своє подвір'я!

 Для якого віку: від 3+ 

 


Супутні товари:

Відгуки (2):
  • Анна
    17 серпня 2020, 19:41

    Цього песика точно пам'ятають всі батьки. І дітлахам він полюбиться! Давно шукали книжку, яку можна читати і в вільний час, і перед сном. І ось знайшли. Щирий, добрий Рексик бавиться в подвірї, товаришує з тваринами, допомагає в біді. Яскраві малюнки дуже полюбилися. Дитина в захваті. Історії повчальні та цікаві. Іноді й мене змушували усміхатися. Книжка сповнена теплом. Думаю, багатьом дітлахам сподобається. Рексик однозначно стане кращим другом!

  • Олена
    30 серпня 2020, 12:17

    Замовили книгу, вона супер!!! Сину 6 років, він прочитав її за літо сам і дуже радий знайомству із Рексиком та його друзями!!! Щиро рекомендую!

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: