Усюди жевріють пожежі. Селесте Інґ

Код товару:
978-617-7552-85-6
В наявності
195 грн
Кількість:
5
1
 • Виробник:Наш Формат
 • Код товару:978-617-7552-85-6
 • Рік видання: 2018
 • Кількість сторінок: 312
 • Формат: 140х210 мм
 • Обкладинка: Тверда
Опис:

 

Новий бестселер Селесте Інґ, авторки «Несказаного» («Наш формат»), визнано найкращим романом за версією Amazon (2017), книжкою року за версіями Guardian, BuzzFeed, Washington Post, Esquire. У США продано мільйон примірників цієї книжки.

Шейкер-гайтс мав би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сім’ї Воренів. Родини не такої, як усі.

Новий роман Селесте Інґ — глибока психологічна оповідь про важку та сповнену надії ношу материнства, первинне бажання захистити своїх дітей від жорстокості чи інакшості довколишнього світу, наш вибір, а також про те, ким ми є і ким могли би стати.

ПРО АВТОРА
Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пушкартської премії за найкраще оповідання. Перший роман письменниці «Несказане» став бестселером і приніс авторці світову славу. 

 Відгуки (1):
 • Дар‘я
  04 грудня 2020, 01:18

  Мій улюблений автор. Щоб додати трохи інтриги, скажу, що це книга з фіналом, який мене вразив найбільше з усього прочитанного.
  Дуже добре прописані персонажі. Вони розкрити з психологічної сторони, усі їх вчинки обгрунтовані і не суперечать їх характеру. У книзі нема суто «поганих» чи «хороших» героїв, а також підіймаються гострі соціальні теми. І якщо ви дивились серіал, то я вам так скажу: фінал вони не показали, книга не тим закінчилась, і головного вони не розкрили. Крім того, у серіалі дуже перекручені наголоси, розставлені у творі. Серіал ніби взяв одну проблему і відкинув усе інше. Ви ніколи не матимете уявлення, яким був твір, якщо не прочитаєте.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.