Усюди жевріють пожежі. Селесте Інґ

Код товару:
978-617-7552-85-6
В наявності
195 грн
Кількість:
5
1
 • Виробник:Наш Формат
 • Код товару:978-617-7552-85-6
 • Рік видання: 2018
 • Кількість сторінок: 312
 • Формат: 140х210 мм
 • Обкладинка: Тверда
Опис:

 

Новий бестселер Селесте Інґ, авторки «Несказаного» («Наш формат»), визнано найкращим романом за версією Amazon (2017), книжкою року за версіями Guardian, BuzzFeed, Washington Post, Esquire. У США продано мільйон примірників цієї книжки.

Шейкер-гайтс мав би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сім’ї Воренів. Родини не такої, як усі.

Новий роман Селесте Інґ — глибока психологічна оповідь про важку та сповнену надії ношу материнства, первинне бажання захистити своїх дітей від жорстокості чи інакшості довколишнього світу, наш вибір, а також про те, ким ми є і ким могли би стати.

ПРО АВТОРА
Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка Пушкартської премії за найкраще оповідання. Перший роман письменниці «Несказане» став бестселером і приніс авторці світову славу. 

 Відгуки (1):
 • Дар‘я
  04 грудня 2020, 01:18

  Мій улюблений автор. Щоб додати трохи інтриги, скажу, що це книга з фіналом, який мене вразив найбільше з усього прочитанного.
  Дуже добре прописані персонажі. Вони розкрити з психологічної сторони, усі їх вчинки обгрунтовані і не суперечать їх характеру. У книзі нема суто «поганих» чи «хороших» героїв, а також підіймаються гострі соціальні теми. І якщо ви дивились серіал, то я вам так скажу: фінал вони не показали, книга не тим закінчилась, і головного вони не розкрили. Крім того, у серіалі дуже перекручені наголоси, розставлені у творі. Серіал ніби взяв одну проблему і відкинув усе інше. Ви ніколи не матимете уявлення, яким був твір, якщо не прочитаєте.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: