Сем Філліпс: винахідник рок-н-ролу

Код товару:
3654
Немає в наявності
190 грн
Кількість:
0
  • Код товару:3654
Опис:
Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 776

Формат: 167х236 мм

Рік видання: 2018

Найґрунтовніша біографія "сірого кардинала" рок-н-ролу: людини, що продюсувала Елвіса Преслі та багатьох інших зірок популярної музики.
 

Сем Філліпс - це геній-візіонер, продюсер, який із середини ХХ століття власноруч про-клав революційний шлях лейблу Sun Records. Музика, що її він творив у крихітній мемфіській студії зі своїми підопічними - Елвісом Преслі, Айком Тернером, Гаулін Вулфом, Джеррі Лі Льюїсом, Джонні Кешем та багатьма іншими - перевернула світ. Філліпс популяризував винятковий сплав голосів чорних та білих виконавців, які черпали життєву силу американської простонародної музичної традиції і в той же час утверджували, раз і назавжди, нове музичне майбутнє.


Це найґрунтовніше анотоване біографічне дослідження побудоване на безпосередньому знайомстві автора з героєм книги, що тривало більш ніж 25 років, а також на обширних інтерв'ю практично з усіма легендарними артистами Sun Records. Ґеральнік пропонує палкий та автентичний портрет американського самородку, що справив надзвичайний вплив на світову культуру.

 

"Я завжди вважав, що Sun Records та особисто Сем Філліпс створили найбільш важливі, життєствердні і потужні записи в історії. На Sun Records виконавці вкладали усіх себе у спів, і звучали так, ніби походили з найзагадковішого місця планети. Не озирайтеся, йдучи від них - можете закам'яніти". - Боб Ділан "Хроніки".


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.