Що відомо француженкам: про кохання, секс та інші приємні речі

Код товару:
978-966-948-533-5
В наявності
115 грн
Кількість:
0
  • Виробник:КМ-Букс
  • Код товару:978-966-948-533-5
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 256
  • Формат: 130х200 мм
  • Обкладинка: М'яка
Опис:

Упродовж багатьох століть француженки по праву вважаються богинями кохання і сексуальності. Деякі дослідники припускають, що цей статус вони отримали завдяки так званому поверхневому гламуру. Дебра Олів'є, автор книги "Що відомо француженкам", також спробувала дізнатися, від чого залежать привабливість француженок та їхнє вміння спокушати. Це питання вона вивчала досить ґрунтовно та різнобічно, тож тепер переконана: французькі жінки можуть запропонувати світові щось значно суттєвіше, аніж рекомендації стосовно того, як краще себе піднести, чим можна спокусити, як приготувати вишукану страву і що робити, аби не гладшати. Що саме? Маєте можливість дізнатися.


- Чому всі вважають француженок такими сексуальними?
- Чому вони такі стильні?
- І чому зазвичай такі стрункі?!

Дебра Олів'є - журналістка із Лос-Анджелеса, яка вийшла заміж за француза і прожила у Франції 10 років. Вона стверджує: француженки дійсно знають про мужчин, кохання та секс дещо таке, чого не знають інші жінки. У своєму бестселері "Що відомо француженкам: про кохання, секс та інші приємні речі" Дебра розвінчує багато міфів та відкриває багато секретів найпривабливіших жінок світу.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.