Сильна та рішуча Соня Грін

За кожним видатним чоловіком стоїть не менш геніальна жінка. 16 березня святкуємо День народження Соні Грін, письменниці та дружини Говарда Лавкрафта – відомого американського письменника в жанрі жахів та містики. Упевнені, що ви чули про його «Лавкрафторські жахи».  Та наважитись на творчість йому допомогла сильна та рішуча Соня Грін.

Дівчинка народилася в єврейській родині. З часом батько відправився працювати в Європу і зник, то ж матері довелося взяти все в свої руки: змінити прізвище і країну. Соня подорослішала рано – у 13 вже працювала модисткою.  А далі одруження, діти, робота і таке цікаве життя. Керівна посада в компанії модного одягу перетворила Соню на справжню бізнес-леді. Та це не завадило їй почати писати.

Її будинок став місцем зустрічей «Клубу блакитного олівця»

. Серед гостей-журналістів Соня одразу помітила її майбутнього чоловіка Говарда Лавкрафта. Хоча жінка зізнавалася, що  захоплювалася його особистістю, але не зовнішністю чоловіка. Соня не забарилася, набралася рішучості і почала листування з жуналістом. Приїхала до нього в гості і

видала журнал «Ренбоу», де публікувалися її твори і Говарда

. Листування не припинялося,

чоловік виписував до 50 сторінок

! З цього почалася його творчість. І хто міг подумати, якби не Соня, можливо світ і не знав би про Говарда Лавкрафта, Тінь над Інсмутом та Поклик Ктулху.

Одружитися запропонувала теж Соня. Та життя склалося не так, я мріяли. Родичі були проти шлюбу, жінка втратила високооплачувану посаду, власний бізнес не задавався. Усе йшло до розлучення. Ініціативу знову ж взяла Соня.

Ходять чутки, що Лавкрафт так і не підписав документи зі згодою на розлучення

.

Соня продовжувала писати, відкрила власний магазин капелюхів та спалила усі листи від Говарда

. Нове одруження не принесло щастя. У серці постійно жили почуття до Говарда Лавкрафта. 

 
Iнші статті: