Свіжим оком: Шевченко для сучасного читача

Новинка
  • Фото 4
  • Фото 5
В наявності
220 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Білка
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Ця книжка дає просту та переконливу відповідь на це питання. Кожен її розділ є уважним і неквапливим прочитанням якогось із відомих творів Шевченка («Кавказ», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало», «Сон» «На панщині пшеницю жала…») із глибоким та дотепним коментарем Володимира Діброви.

Автор є перекладачем, літературознавцем та викладачем Гарвардського університету, й викладає українську мову та літературу студентам із усього світу. В цій збірці есеїв він, уникаючи спрощення і тотальної ідеалізації, «перекладає» деякі реалії, контексти та міркує над джерелами поетичного впливу письменника. Ця книжка спрямована на те, аби ви могли поглянути на відомі тексти «свіжим оком», а перечитавши їх, знайшли свого власного Шевченка та краще розуміти себе як українців. Просто про складне та важливе. Цікаво, захопливо та динамічно про літературні тексти й їхні впливи на культуру, суспільство.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.