Світлана Тараторіна, Наталя Левицька. Оця Марія звірів малювала

Код товару:
2231
В наявності
234 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Видавництво
  • Код товару:2231
Опис:
Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 68

Формат: 165х210 мм

Рік видання: 2019

 

Книжка «Оця Марія звірів малювала»  — це:

  • перша дитяча книжка нещодавньої дебютантки в літературі Світлани Тараторіної, чий роман «Лазарус» уже отримав неймовірну кількість позитивних відгуків і нагород;
  • перша повновісна книжка української ілюстраторки Наталі Левицької;
  • перша в історії України дитяча художня книжка про українську художницю та одна з небагатьох про видатну українку.

«Оця Марія звірів малювала» — 68 сторінок захопливої історії про неймовірні пригоди маленької художниці із селища Болотня. Марія переживає важку хворобу, через що її світ змінюється. Здається, не варто чекати на щось хороше. Але у Марії є фарби та величезне бажання малювати. Із темного лісу за Марією спостерігають фантастичні звірі. Вони знають її таємницю, про яку сама дівчинка ще навіть не здогадується.

Це книжка про те, що мрії рятують. І не лише нас, а й усе навколо. Що недуга не стане на заваді наполегливості. Що уява може все. Яскраві ілюстрації Наталки Левицької відтворюють унікальну атмосферу загадкового світу Марії Примаченко. Це ще й перша художня спроба розповісти про дитинство Марії та про те, як їй вдалося досягти своїх мрій.

«Оця Марія звірів малювала» є прямим продовженням двотомника «Це зробила вона» і першою книжкою-історією проєкту «Дівчата можуть усе» про видатних українок. І під «першою» ми, звісно, маємо на увазі, що далі буде!

Над виданням працювала неймовірна команда, якою ми заслужено пишаємося. Авторка тексту Світлана Тараторіна, яка провела надвелику дослідницьку роботу; ілюстраторка Наталя Левицька, яку на ілюстраторську професію надихнула сама Марія, коли Наталя підліткою потрапила на її, Марії, виставку в Києві; Оксана Лущевська, чудова українська письменниця, перекладачка та дослідниця дитячої літератури, яка своїми знаннями та порадами допомогла нам задати правильний тон для цієї серії на рівні найкращих світових книжок про видатних особистостей; Валентина Вздульська, відома українська письменниця та редакторка, завдяки якій книжка адаптована під дитячу авдиторію без зміни унікального стилю письма Світлани; Вікторія Назаренко, яка додала до тексту потрібних акцентів; наша найулюбленіша коректорка Марина Гетманець, чиє пильне око завжди знаходить найменші огріхи); арт-директор та дизайнер Ілля Стронґовський, чиї унікальне бачення проєкту та незвичайна верстка, яка римується з ілюстраціями, закохають вас у нашу книжку; і незмінна координаторка всього процесу, співзасновниця «Видавництва» Лілія Омельяненко, яка не давала розслабитися цій команді протягом усього року).


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.