Оця Марія звірів малювала. Світлана Тараторіна, Наталя Левицька

Код товару:
2231
Немає в наявності
220 грн
Кількість:
1
 • Виробник:Видавництво
 • Код товару:2231
 • Рік видання: 2019
 • Кількість сторінок: 68
 • Формат: 165х210 мм
 • Обкладинка: Тверда
Опис:

Книжка «Оця Марія звірів малювала»  — це:

 • перша дитяча книжка нещодавньої дебютантки в літературі Світлани Тараторіної, чий роман «Лазарус» уже отримав неймовірну кількість позитивних відгуків і нагород;
 • перша повновісна книжка української ілюстраторки Наталі Левицької;
 • перша в історії України дитяча художня книжка про українську художницю та одна з небагатьох про видатну українку.

«Оця Марія звірів малювала» — 68 сторінок захопливої історії про неймовірні пригоди маленької художниці із селища Болотня. Марія переживає важку хворобу, через що її світ змінюється. Здається, не варто чекати на щось хороше. Але у Марії є фарби та величезне бажання малювати. Із темного лісу за Марією спостерігають фантастичні звірі. Вони знають її таємницю, про яку сама дівчинка ще навіть не здогадується.

Це книжка про те, що мрії рятують. І не лише нас, а й усе навколо. Що недуга не стане на заваді наполегливості. Що уява може все. Яскраві ілюстрації Наталки Левицької відтворюють унікальну атмосферу загадкового світу Марії Примаченко. Це ще й перша художня спроба розповісти про дитинство Марії та про те, як їй вдалося досягти своїх мрій.

«Оця Марія звірів малювала» є прямим продовженням двотомника «Це зробила вона» і першою книжкою-історією проєкту «Дівчата можуть усе» про видатних українок. І під «першою» ми, звісно, маємо на увазі, що далі буде!

Над виданням працювала неймовірна команда, якою ми заслужено пишаємося. Авторка тексту Світлана Тараторіна, яка провела надвелику дослідницьку роботу; ілюстраторка Наталя Левицька, яку на ілюстраторську професію надихнула сама Марія, коли Наталя підліткою потрапила на її, Марії, виставку в Києві; Оксана Лущевська, чудова українська письменниця, перекладачка та дослідниця дитячої літератури, яка своїми знаннями та порадами допомогла нам задати правильний тон для цієї серії на рівні найкращих світових книжок про видатних особистостей; Валентина Вздульська, відома українська письменниця та редакторка, завдяки якій книжка адаптована під дитячу авдиторію без зміни унікального стилю письма Світлани; Вікторія Назаренко, яка додала до тексту потрібних акцентів; наша найулюбленіша коректорка Марина Гетманець, чиє пильне око завжди знаходить найменші огріхи); арт-директор та дизайнер Ілля Стронґовський, чиї унікальне бачення проєкту та незвичайна верстка, яка римується з ілюстраціями, закохають вас у нашу книжку; і незмінна координаторка всього процесу, співзасновниця «Видавництва» Лілія Омельяненко, яка не давала розслабитися цій команді протягом усього року).Відгуки (1):
 • Ольга
  18 серпня 2020, 08:14

  Світла книжечка про світлу людину. Тішуся, що малеча може відкрити для себе талановиту художницю Марію Примаченко. У формі казки читачі дізнаються про її дитинство, боротьбу надії і хвороби, віру в себе і в краще майбутнє. Подробиці життя мисткині відображаються на тлі важливих віх для народу: Голодомор, прихід Червоної армії, Друга світова війна… Легкість тексту дозволяє діткам запам'ятати і головні моменти, і дрібниці. А чого варті ілюстрації) Такі ж дивовижні, як головна героїня історії. Раджу книгу всім, хто ще пізнає мистецтво. Буде зрозуміло та захопливо.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.