Тетяна Корнієнко. Espressivo

Код товару:
2344
В наявності
250 грн
Кількість:
0
Опис:

Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 336

Формат: 168х215 мм

Рік видання: 2020

Книжка "Espressivo" Тетяни Корнієнко від видавництва "Час майстрів" розповідає історію дівчинки Дари, яка закохалася в музику.

Дивна дівчинка — так її сприймали діти у дворі. Бо часто бачили, як вона мовчки стоїть із заплющеними очима ї махає паличкою. Десь сховається — у кущах чи за деревом — і ну паличкою махати. Та це була не просто гра: Дара чула всередині себе музику. Вона завмирала, щоб не злякати мелодію, і єдиний рух, що допомагав мелодії звучати, це махи паличкою — такою ж, як у того чарівника в телевізорі, якого слухався цілий оркестр. І так було доки, доти Дара не ступила на ґанок дивовижного будинку, з кожного вікна якого звучала інша мелодія, не знайшла крилату штуку, яка видавала прекрасні звуки, і не познайомилася зі справжньою чарівницею, яка виявилася вчителькою музики. Вчителька одразу розгледіла величезний талант дівчинки і запросила її навчатися музики, але родина Дари не мала на це грошей. А далі… далі незліченна кількість бар’єрів, які треба здолати.

На шляху до вільного оволодіння музикою Дарі довелося додати до своєї любові силу, а її вчителям і матері віру, які стали сильніші за всі перепони, заздрощі й зраду.

У повісті ідеться про талант, який ніщо без праці до поту, про дружбу і любов, про підступність і ревнощі. А також про те, як важливо знайти Педагога з великої літери, педагога за покликанням. Такий вчитель стає для дитини наставником, другом, рідною душею і близькою людиною. 

Ця книжка є безцінним скарбом для дітей 8-12 років і їхніх батьків. Вона допоможе усвідомити, як відшукати своє покликання і почати непростий шлях від бажання до оволодіння на рівні майстерності вибраним фахом. І неважливо, чи це буде музика, чи спорт, чи програмування — за суттю шлях однаковий.

Десь повість наївна, трохи проста, а десь навіть дорослого змусить замислитися, чомусь усміхнутися чи навіть пустити сльозу. Всі діти народжуються талановитими. От тільки не завжди вони і їхні батьки розуміють, куди йти. Тому одні розкрилися, відбулися, живуть так, як мріялося. В інших здібності зачахли, залишили невдоволення й образу незрозуміло на кого й що. У книжці ми спробуємо зрозуміти, куди й чому зникає ось ЦЕ — дане Богом або Природою. ЦЕ — те, що підносить людину над середнім арифметичним. Як не втратити божу іскру, дати їй можливість рости в дитині. Ми самі створюємо свій світ. Це — основний заряд книжки. Дуже хочеться, щоб він потрапив у ціль.

На особистому досвіді автор знає, як важко виростити талант дитини у справжнього майстра і як важлива стороння допомога на цьому шляху. Ця книжка стане вам і вашій дитині такою допомогою. У повісті дві основні лінії: взаємини дітей — перша, друга — учень і вчитель. У повісті відсутні вигадки заради гостроти сюжету. Не випадково книжку присвячено педагогові-музикантові Марині Костянтинівні Чорбі. Протягом життя ми зустрічаємо Вчителів. Не обов'язково шкільних. Так важливо їх не пропустити!

Окреме задоволення ви отримаєте від оформлення видання та ілюстрацій, що виконані у сіро-блакитних тонах. Дякуємо за те художницям Олені Кириченко та Ользі Кузнєцовій. М'які блакитні акварельні плямки на текстових сторінках та розсип ноток між 


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: