Тетяна Яловчак. Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу

Код товару:
2393
В наявності
185 грн
Кількість:
0
Опис:

Обкладинка: тверда

Формат: 140х210 мм

Рік видання: 2020

 

Вершини бувають різними. Часом це верхня сходинка кар’ єрної драбини, часом - та сама пригода, про яку мрієш з дитинства, а іноді твій Еверест - це буквально Еверест, усі його 8848 метрів над рівнем моря.

Тетяна Яловчак, рекордсменка та авторка книги Підкори свій Еверест, про вершини знає не з чуток. Вона стала другою українкою на Евересті, підкорила сім найвищих вершин на семи континентах та відвідала більше сорока країн. У своїй книзі вона розповідає не лише про свої пригоди серед холоду та снігу, а й про те, як завжди дивитися тільки вперед і догори, досягати більшого і залишатися переможцем навіть тоді, коли фінішну пряму перетинаєш другим.

ДЛЯ КОГО ЦЯ КНИГА?
Книга для широкої цільової аудиторії, в першу чергу для тих, хто цікавиться альпінізмом та сходженням на вершини. Також книга буде цікава прихильникам літератури про лідерство та мотивацію.

ПРО АВТОРА:
Тетяна Яловчак - українська альпіністка, волонтер. Перша українка, член всесвітнього неформального альпіністського «Клубу семи вершин». Є другою українкою, котра здійснила сходження на Еверест. Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.