В нас можна розрахуватися 1000₴ єПідтримка!

Акція діє - до 31.12.2022

Отримуйте 1000₴ за вакцинацію, замовляйте найкращі книжки та оплачуйте замовлення онлайн – швидко і без перешкод.

З 19 грудня 2021 року в Україні починають нараховувати по 1000₴ всім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від коронавірусу двома дозами вакцини та мають "зелений" COVID-сертифікат. Цю суму не вдасться зняти, зате можна витратити на різні корисності, наприклад, на книжки.

 

Для Вашої зручності ми зібрали всі важливі новинки 2021 року, позачасові бестселери Моя Книжкова Полиця, книжки до зимових свят та свіженькі новинки в одному місці, щоб бажані книги можна було обрати швидко та легко:
ТОПова добірка від Моя Книжкова Полиця

Як отримати виплату 1000₴ єПідтримка?

Крок1. Оформіть спеціальну картку єПідтримка в застосунку банку або офлайн-відділенні.

На даний момент зробити це можна в таких банках:

 • Monobank
 • Приватбанк
 • Ощадбанк
 • Укргазбанк
 • А-банк
 • Альфа-банк

Потрібно зайти в банківський мобільний додаток (не забудьте перед цим його оновити) і знайдіть послугу відкриття картки єПідтримка. Подайте заявку - віртуальна картка з'явиться у додатку.

Крок 2. Подайте заявку на отримання коштів у Дії.

Встановіть додаток Дія та згенеруйте сертифікат вакцинації, якщо раніше цього не зробили. В додатку перейдіть у розділ "Послуги", знайдіть послугу "єПідтримка". Виберіть для виплати картку єПідтримка та очікуйте зарахування коштів від Мінекономіки.

Крок 3. Обирайте книжки, оплачуйте замовлення та насолоджуйтеся!

Зберіть у кошик книжки, які бажаєте придбати на 1000₴ єПідтримка. Перейдіть на сторінку замовлення та оберіть спосіб оплати "оплата банківською карткою". На сторінці оплати вкажіть реквізити своєї картки єПідтримка та підтвердіть платіж. Готово!

Щоб переглянути повну інструкцію на сайті Дія - перейдіть за цим лінком

 • Чи можна купити інші товари на 1000₴ єПідтримка?
  Відповідно до законодавства України кошти єПідтримка можна витратити на придбання книжок та послуг, передабачених законодавством. В нас ви також можете придбати подарункові сертифікати, якими потім можна буде оплатити книжкове замовлення.
 • Витратити 1000₴ єПідтримка можна лише на сайті при оплаті онлайн?
  Ви можете придбати книги за 1000₴ єПідтримка на нашому сайті, розрахувавшись онлайн, а також у книгарнях "Моя Книжкова Полиця", оплативши на місці книги карткою єПідтримка. Адреси наших книгарень:
  м. Київ, вул. Пушкінська, 7 (м. Театральна)
  м. Київ, вул. Срібнокільська, 1А (м. Позняки)
  м. Чернігів, проспект Миру, 17
 • Як діяти, якщо сума до сплати понад 1000₴?
  Доплатити залишок з картки єПідтримка неможливо.
  Але при замовленні на сайті ви можете розділити обрані книжки на два замовлення, щоб одне з них відповідало сумі коштів на картці єПідтримка.
  Ще один варіант - придбати подарунковий сертифікат номіналом 1000₴, яким ви зможете розрахуватися фізично в книгарнях або за допомогою промокоду на сайті (промокод для оплати онлайн надсилаємо на електронну адресу після підтвердження замовлення). Таким чином, якщо сума до сплати буде понад 1000₴, ви зможете доплатити різницю з будь-якої іншої своєї картки.
 • Чи можна оплатити замовлення карткою єПідтримка при отриманні, наприклад, у відділенні Нова Пошта/Укрпошта/Meest Express?
  Ні. Оплату слід здійснити онлайн на нашому сайті або на місці у книгарнях карткою єПідтримка.
 • Чи можна витратити 1000₴ єПідтримка у декілька платежів?
  Так. Можна оформити декілька замовлень у різних продавців в рамках доступного залишку коштів на картці є Підтримка.
 • Чи є часове обмеження на витрату 1000₴ єПідтримка?
  Так. На використання коштів єПідтримка є 4 місяці з моменту їхнього зарахування на картку. Якщо через 4 місяці від дня отримання коштів на картці єПідтримка залишаться невитрачені кошти, вони повернуться до державного бюджету.

Супутні товари:
Iнші акції: