Вміти все: чому універсальність перемагає спеціалізацію

Новинка
Код товару:
9789669824165
В наявності
220 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Vivat
  • Код товару:9789669824165
  • Рік видання: 2021
  • Кількість сторінок: 400
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Девід Епштейн — спеціаліст з медичних та наукових питань у спорті видань ProPublica й Sports Illustrated. Його статті відзначено нагородами Національної академії наук, інженерії та медицини і Спілки професійних журналістів, зокрема стаття Following the Trail of Broken Hearts про раптову смерть від зупинки серця у спортсменів була визнана Колумбійським університетом журналістики як одна з-поміж 100 найкращих за останні 100 років. Виступи Епштейна про досягнення спортивних результатів на TED Talks переглянуто понад 10 млн разів. Його книжки перекладено понад 20 мовами.

Про книжку
Вузька спеціалізація нині є радше винятком, аніж правилом, тому, щоб стати успішним, потрібно мати знання з кількох різних сфер, замість заглиблюватися в одну. Девід Епштейн дослідив історії найкращих світових спортсменів, митців, винахідників та науковців і дійшов висновку: гнучкість та розмаїтий досвід — ключ до справжніх досягнень. Такі спостереження підтверджено численними науковими й статистичними даними. Із цієї книжки ви дізнаєтеся, чому тривалі старанні тренування не завжди дають бажаний результат, тим часом як постійні поразки допоможуть побудувати ідеальну кар’єру. Позбудьтеся стереотипів, які роками нав’язувала система освіти, і навчіться здобувати універсальні знання та впроваджувати їх у будь-якій сфері.

Відгуки
Якщо ви фахівець широкого профілю, який бодай колись незручно почувався в тіні колег-спеціалістів, ця книжка для вас.
Білл Ґейтс

Найважливіша книжка року з бізнесу — а ще з виховання дітей.
Forbes

З причин, які я не в змозі пояснити, Девідові Епштейну вдається зробити так, що я дістаю неабияке задоволення, коли мене переконують, що всі мої думки хибні.
Малкольм ҐладвеллВідгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: