Ворохтаріум. Літературний тріалог з діалогом і монологами

Код товару:
2326
В наявності
135 грн
180 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Pabulum
  • Код товару:2326
Опис:
Обкладинка: тверда

Кількість сторінок: 240 

Формат: 170х220 мм

Рік видання: 2018

Пропонуємо вашій увазі книгу Юрія Андруховича, Олександра Бойченко і Ореста Друля “Ворохтаріум. Літературний тріалог з діалогом і монологами” від видавництва Pabulum.

Ця книга з'явилася на світ з розмов трьох добрих друзів, які в середині серпня 2017, зібралися в Ворохті, для того щоб поговорити. Три дня неквапливих, відвертих і цікавих бесід, являють собою три розділи цієї книги. Що ж вони будуть обговорювати? Звичайно усе, що стосується літератури, адже учасниками цієї бесіди є Юрій Андрухович, Олександр Бойченко та Орест Друль. На двохсот сорока сторінках ви прочитаєте їх роздуми про те, як з'являються книги, як навчитися писати, не оминуть вони стороною і критику і всілякі літературні премії. Ви дізнаєтеся, що вони розуміють під хорошим текстом, що думають про поезію і прозу, їх роздуми про російську літературу і переклад Біблії. І само собою, вони поговорять про життя. Ця книга - дивовижна можливість, заглянути за лаштунки літературного життя діячів мистецтва. Ви немов зможете стати її четвертим учасником, який читаючи текст, відчуває себе ніби сидячи поруч з авторами. Сторінка за сторінкою, розмова за розмовою, тема за темою, ви поринете все далі в світ літератури.


Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: