Як відкрити ресторан. Магічний посібник з ресторанної справи

В наявності
490 грн
Кількість:
0
Опис:

Це перша високорентабельна інвестиція в улюблену справу для вашої дитини:

  • перша книга - інструмент з ресторанної справи для дітей
  • унікальний гайд гастрономічним світом
  • безцінний досвід та любов на кожній сторінці
  • франшиза від Дмитра Борисова вартістю в 490 гривень замість 50 тис. доларів
  • перша, чесна, відверта, весела, практична та реалістична бізнес-книга з величезною порцією любові, адже без цього секретного інгредієнта успішного ресторану не відкрити

Цим виданням ми оголошуємо старт унікальної серії практичних видань для дітей, що розповідатимуть про те, як влаштовано бізнес різних галузей та про те, як будувати власну справу не залежно від того, скільки тобі років. Ми відчиняємо двері перед нашими дітьми і голосно кажемо - Починай! Починай власну справу.

Дмитро Борисов про книгу:


"Ким мріють стати ваші діти? Блогерами, колонізаторами Марсу чи NFT-художниками? Цікаво, чи є серед них ті, хто мріє про свій ресторан. Зізнаюся, в дитинстві я про свій заклад не мріяв. Я просто із захватом спостерігав, як готує бабуся, вчився готував сам і завжди обожнював збирати друзів, аби пригостити їх чимось смачним. Я дізнався, що за допомогою їжі можна висловити любов і зробити когось трохи щасливішим.


А коли 11 років тому я відкривав перший ресторан, в мене будо дуже багато натхнення, дитячі спогади та, якщо чесно, обмаль знань. З «Барсуком» я вчився всьому. Наприклад, дізнався, що відкритий гриль в закладі, який працює на першому поверсі будинку – круто виглядає в моїй уяві, а на практиці дуже швидко ароматизує повітря. І не так, як про це мріють гості :) Однією рукою нарізав овочі на салат, а іншою заповнював папери для «контролюючих органів». Зустрічав особисто кожного гостя і думав над тим, як організувати закупку на завтра. Я перетворював кожну помилку на досвід. І дуже багато мріяв.


І ось в нашій Сім’ї вже понад 60 закладів: від ресторанів нової української кухні до фуд-холів. Ми навчили людей їсти устриці на пікніках, в чергах та навіть на заправках :) Ми зробили стільки всього такого, про що інші навіть боялися мріяти. І я був би щасливий, якби якомога більше людей замість того, аби прощатися з дитячими мріями, втілювали їх – спираючись на знання тих, хто вже шляхом власних дослідів та помилок пройшов певний шлях.


Ось саме тому я ані хвилини не сумнівався, коли чудове видавництво «Моя книжкова полиця» запропоновувало разом створити унікальну книгу – перший дитячий посібник з ресторанної справи. Я розповідаю про все: від пошуку інвестицій та бізнес-моделі до планування кухні та мотивації команди. Маша Сердюк все це перетворює на захоплюючий текст дитячої книги, а Тетяна робить неймовірні ілюстрації. Тут все дуже серйозно, максимально корисно, але водночас весело. Переглядаю зміст і розумію, що такий «магічний посібник» став би в нагоді багатьом дорослим також."Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: